Mod Great Elden Ring přináší létání na koštěti a magii z Bradavic do Středozemí.

Mod Great Elden Ring přináší létání na koštěti a magii z Bradavic do Středozemí.

Mod Great Elden Ring přináší létání na koštěti a magii z Bradavic do Středozemí.


Představujeme další hru Elden Ring, The Magic of Flight.Na konci tohoto 50hodinového přehrávání Bradavického dědictví (otevře se na nové záložce) jsem dokončil zdolávání Merlinových zkoušek (otevře se na nové záložce) a ničení pytláků, ale ano, jedna věc mě nikdy neomrzí. skoč do mé hry koště a jdi si hrát. Je vzácné mít sandboxovou hru, která nám umožňuje rychle se pohybovat všemi směry, aniž bychom narazili na překážky. Je to dávka svobody, která inspiruje. Což je pravděpodobně důvod, proč tým vynálezců Eldena Ringa rychle přinesl kouzlo bradavického dědictví do země mezi tím.


Mod tým s názvem Garden of Eyes vydal minulý týden balíček modů na téma Bradavice pro příznivce Patreonu (otevře se na nové kartě) (jak objevil Kotaku (otevře se na nové kartě). Aktuální verze modu obsahuje: 7 kouzel přímo ze hry (včetně neodpustitelné kletby) ospalý kostým Harryho Pottera Hůlky na zbraně, cold brew a samozřejmě létající košťata.


Soudě podle ukázkového videa výše. Smeták opravdu funguje tak, jak je inzerováno. Vypadá to, že budete přivolávat a ovládat koště stejným způsobem jako normální Torrent, až na to, že se můžete naklánět a létat po obloze. Moje první otázka poté, co jsem viděl slevu Harryho Pottera (Harold Plopper?) stoupající přes Limgrave, byla, zda by dar útěku zabil jakýkoli pocit nebezpečí v Elden Ringu? Odkaz Bradavic Koště vám také umožňuje vybrat si bitvy a pořadí, ve kterém budete prozkoumat svět, což zní dobře, dobrý předpoklad. Pro hraní druhého nebo třetího Elden Ringu


Vsadím se, že bitvy s bossy budou s Vertical ještě napínavější: Video ukazuje, jak se Starsscourge Radahn (jeden z nejlepších soubojů s bossy Elden Ring) pokusí chytit Air Mage z jejich košťat.


Přidaná kouzla také vypadají elegantně. Zejména kletba Crucio, která nepřátele omráčí tím, že si lehnou, a kouzlo Accio, které k vám přitahuje cíle.Mnohem zajímavější nilla Eldena Ringa, která zahrnuje vyvolání úplňku. (Otevře se na nové kartě) a hází na nepřátele.


Garden of Eyes plánuje rozšířit mod Bradavický Elden Ring, ale s určitými podmínkami: pokud úvodní video výše získá 15 000 lajků, mod slibuje přidání dalších kouzel, košťat a postav. „Kompletní famfrpálová minihra“, úspěch, kterému se nevyrovná ani Hogwarts Legacy.


Máte přístup k tomuto modu a také k úplnému seznamu modů Garden of Eyes Elden Ring (včetně neméně působivého balíčku God of War).

Post a Comment

Daha yeni Daha eski