MW2'de Dereceli Oyun İçin En İyi ISO Hemlock Yapısı

MW2'de Dereceli Oyun İçin En İyi ISO Hemlock Yapısı

MW2'de Dereceli Oyun İçin En İyi ISO Hemlock Yapısı


İşte MW2'de 2. Sezon Dereceli Oyun için yeni ISO Hemlock'un en iyi yapısı.


ISO Hemlock gündelik modlarda ve BR'de oldukça iyi performans gösteriyor, ancak Dereceli Oyun, MW2 Sezon 2'de tamamen farklı bir oyun alanı. Dereceli'de, eklentilerin kullanımını sınırlayan belirli kurallar var. Hatta bazı silahlar ve diğer silahlar yasaklanmıştır. Neyse ki, ISO Hemlock Dereceli'de kullanılabilen bir seçenektir. Ancak teçhizatlarınızda kullandığınız eklentilerin aynısını Dereceli dışında koyamazsınız.


MW2'de 2. Sezon Dereceli Oyunda ISO Hemlock için en iyi yapı


MW2'de Dereceli Oyun İçin En İyi ISO Hemlock Yapısı


İZO Baldıranı'nı sıradan modlarda yaptığınız gibi oluşturamayacağınız için, Sıralamalı Oyun söz konusu olduğunda belirli bir yapı vardır. Sıralamalı Oyunda en iyi İZO Baldıranı yapmak için yapı şu şekildedir:


  • Namlu: FJX Fulcrum Pro
  • Namlu Altı: Faz-3 Kavrama
  • Stok: Topuz 600
  • Arka Kavrama: XTEN Kavrama
  • Optik: Cronen Mini Pro


Bu ISO Hemlock yapısı, onu MW2 Sezon 2'deki Sıralamalı Oyunda kullanılacak en iyi AR yapar. Bunun için tek AR yarışması, TAQ-56 olabilir, ancak yalnızca doğru yapı ile. Bu yapının neden bu kadar iyi olduğu hakkında daha fazla bilgi edelim.


FJX Fulcrum Pro namlu size azaltılmış dikey ve yatay geri tepme sağlar. Genellikle ağızlıklara takılan ekler Sıralamalı Oyunda yasaklandığından, bu en iyi seçenektir. Bu namlu silahınızı susturmaz, sadece susturucular yasak olduğu için.


XTEN Grip ve Cronen Mini Pro optik gibi ataşmanlar, silahın kullanımını çok daha iyi hale getirir. Kavrama, ISO Hemlock'un çok daha hızlı sprint-ateş süresine ve ayrıca daha hızlı ADS süresine sahip olmasını sağlar. ISO Hemlock varsayılan demir görüşü çok engelleyici olduğu için optik önemlidir.


Son olarak, Mace 600 dipçiği, ISO Hemlock'a çok sayıda nişan alma kararlılığı ve geri tepme kontrolü sağlar ve Phase-3 Grip de öyle. MW2 Sezon 2'deki Dereceli Oyunda isabetli olmanız gerekir. Bu ekler, geri tepme nedeniyle hedeflerinizi kaçırmamanızı sağlar.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski