Quidditch, Hogwarts Legacy'de Var mı?

Quidditch, Hogwarts Legacy'de Var mı?

Quidditch, Hogwarts Legacy'de Var mı?Quidditch, büyücülük dünyası deneyiminin önemli bir parçasıdır.


Quidditch, Harry Potter'ın büyücülük dünyasındaki en popüler sporlardan biri olmaya devam ediyor. Heyecan arayan büyücülük sporu, Quidditch'e özel bir oyun olan Quidditch Dünya Kupası'nı bile doğurdu. Sporun muazzam popülaritesi göz önüne alındığında, hayranların Hogwarts Legacy'de Quidditch oynayıp oynayamayacaklarını merak etmeleri şaşırtıcı değildi.


Hogwarts Legacy, bir Hogwarts öğrencisinin yaşamının tüm yönlerine odaklandığından, Quidditch oyun için kaçırılmayacak bir unsur gibi görünüyor. Aşağıda daha fazlasını öğrenelim.


Hogwarts Legacy'de Quidditch Oynayabilir misiniz?


Quidditch, Hogwarts Legacy'de Var mı?


Maalesef oyuncular Hogwarts Legacy'de Quidditch maçlarına katılamayacaklar. Oyun geliştiricileri bu soruya resmi oyun sitesi üzerinden “Quidditch, Hogwarts Legacy'de oynanamaz. Ancak, geçiş için süpürge uçuşu ve süpürge yarışı zorlukları oyunun bir parçasıdır. Oyuncular ayrıca Hogwarts Kalesi çevresindeki yeni ve tanıdık yerleri keşfetmek için süpürge uçurabilirler.”


Kitaplardaki ve filmlerdeki efsanevi ev maçlarının oyunda tekrarlanmayacağını öğrenmek hayal kırıklığı yaratsa da, oyuncuların hala sabırsızlıkla bekleyecekleri çok şey var. Yine de süpürgeleri üzerinde okul bahçesinde dolaşabilir ve süpürge yarışlarına katılabilirler. Bu unsurlar bolca eğlence sağlamalı ve Hogwarts deneyiminin temel bir unsurunun yokluğunu telafi etmelidir.


Dahası, oyun piyasaya sürüldüğünde daha fazla güncelleme göreceğinden emin olabilirsiniz. Oyun geliştiricileri, oyunun zaman içinde ilgi çekici kalmasını sağlamak için genellikle yeni içerikler sunar. Quidditch'in Hogwarts Legacy'de daha sonraki güncellemeler ve içeriklerin bir parçası olarak tanıtılabileceğini varsaymak umut aleminin dışında değildir. O zamana kadar oyuncular süpürgeleriyle Hogwarts'ı keşfetmenin keyfini çıkarabilirler.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski