Saints Row 2022'de Garajınıza Yeni Araçlar Nasıl Eklenir?

Saints Row 2022'de Garajınıza Yeni Araçlar Nasıl Eklenir?

Saints Row 2022'de Garajınıza Yeni Araçlar Nasıl Eklenir?


Bu yepyeni Saints Row Yeniden Başlatma Oyununda Santo Ileso şehrinde araba sürerken harika zaman geçiriyoruz ve GTA gibi garajınıza ekleyebileceğiniz farklı arabalara erişiminiz olacak. Ve bu kılavuz tamamen garajınıza yeni araçlar eklemekle ilgilidir.


Merakla beklenen GTA Clone serisi, Saints Row'un yepyeni bir sürümüyle geri döndü. Oyun, bir aksiyon-macera video oyunu ve orijinal Saints Row serisinin 2022'de yeniden başlatılmasıdır. Oyun Deep Silver tarafından yayınlandı ve Volition tarafından geliştirildi.


Senelerdir Saints Row The Third'den sonra güzel bir Saints Row oyunu bekliyorduk ve oyun Deep Silver tarafından yayınlandı ve Volition tarafından geliştirildi. Bu aksiyon-macera oyunu PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox, Google Stadia ve PC dahil tüm platformlarda mevcuttur.


Oyun birçok yönden GTA'ya oldukça benziyor. Suç işleyerek ve her şeyi yok ederek şehrin etrafında koşabilirsiniz. Ayrıca para kazanmak için iş yapabileceksiniz.


Ana görevleri yapmadığınız zamanlarda, kendi dairenizde rahatlayabilirsiniz ve GTA'ya benzer şekilde, depolayabileceğiniz ve yeni araçlar ekleyebileceğiniz garaja erişebileceksiniz. Araba koleksiyonu olarak garajınıza yeni arabalar ekleyebilirsiniz, bu nedenle bu makale Saints Row'daki garaja araç alma konusunda size rehberlik edecektir.


Saints Row 2022'de Garajınıza Yeni Araçlar Nasıl Eklenir?

Saints Row 2022'de Garajınıza Yeni Araçlar Nasıl Eklenir?Saints Row Reboot'ta birçok yeni araç var ve standart arabalardan, arazi arabalarından, büyük canavar kamyonlardan, kumul arabalarından, spor arabalardan, üstü açılır arabalardan ve çok daha fazlasından başlayarak oyundaki her araca erişebileceksiniz. Bu araçları Garajınıza eklemek için biraz araba hırsızlığı yapmalısınız.


Önce araba hırsızlığı yapmak için beğeninize bir araba alın. Güvenli evinizin yakınında çok sayıda araç bulabileceksiniz. Onunla etkileşime geçmek için ona doğru yürümeli ve Xbox denetleyicinizdeki Y düğmesine basmalısınız.


Playstation'daysanız, PC'deyseniz Üçgen veya E düğmesine basın. Araca atlayabilirsiniz ve arabanın içinde bir NPC varsa size saldırmaya başlayabilir.


En sevdiğiniz arabayı aldıktan sonra, koleksiyona eklenecek olan Garaja geri dönün. Buradan arabaları değiştirebilir ve gitmek istediğiniz aracı seçebilirsiniz. Oyunda ne kadar ilerleme kaydederseniz, o kadar çok araba bulacaksınız. Oyunda birçok yeni araç bulabileceksiniz, böylece onları Garajınızdaki koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski