Sebastian Veya Ominis – Hogwarts Legacy'de Kimi Seçmeli?

Sebastian Veya Ominis – Hogwarts Legacy'de Kimi Seçmeli?

Sebastian Veya Ominis – Hogwarts Legacy'de Kimi Seçmeli?


Hogwarts Legacy'nin oyun dünyasına ve rol yapma türüne çıkışının üzerinden birkaç gün geçti. Bu gerçekleştiğinden beri, Potterheads ve RPG oyuncuları, geçen yıl boyunca tur attıktan sonra oyuna atladılar. Oyunun oyuncularına sunduğu grafikleri ve tüm zorlukları görmek gerçekten bir zevk. Oyuncuların oyunda ilerlemek için tamamlamaları gereken görevler de var, ancak bu oyun bundan çok daha fazlası. Aşağıdaki kılavuz, "Zamanın Gölgesinde" Görevi sırasında Ominis'in mi yoksa Sebatian'ın mı tarafını tutmanız gerektiği sorusunu ele almaktadır. Cevabı öğrenmek için okumaya devam edin!


Sebastian veya Ominis – Yeraltı Mezarlarında kimi seçmelisiniz?

Hogwarts mirası, bir Potterhead'in düşünebileceği her şeyle birlikte gelir: büyüler, iksirler, evler, profesörler, farklı sınıflar ve oyuncularına orijinal J. K. Rowling'in ünlü Harry Potter'ın Büyücülük dünyasını deneyimlemesini sağlar. Keşfedilen tüm değişikliklerin ve yeni şeylerin bir listesi, tüm yeni görevler, zorluklar vb. ile birlikte çevrimiçi olarak yayınlandı. Bununla birlikte, oyununuzu bir şekilde doğrudan veya dolaylı olarak etkileyecek, yapmanız gereken bir dizi seçim de vardır. Bu seçimler, bazen oldukça kafa karıştırıcı olacak. Oyunda yapmanız gereken böyle bir seçim, Sebastian veya Ominis'i seçmektir. İşte tavsiye ettiğim şey:


Daha önce de belirttiğim gibi yapacağınız seçimler oyununuzu da direkt olarak etkileyebiliyor bu yüzden yapacağınız bu seçimde yani Ominis ile Sebastian arasında seçim yapmak, oyunun sonlarına doğru “Yeraltı Mezarlarından Ayrıl”a hazır olduğunuzda kaderi belirleyecek. "Zamanın Gölgesinde" görevi. Her şey, oyunun ilk aşamalarında Imperio'yu öğrenip öğrenmediğinize bağlıdır.


Yeraltı mezarlarından ayrılmaya hazırlanırken Ominis tarafından rahatsız edileceksiniz. Sebastian'ın yaptığı her şeyin yanlış olduğunu anlamasını sağlamanı isteyecek. Bunu takiben size iki seçenek sunacak:


  • "Çok iyi. Sebastian'la konuşalım."
  • "Senin tarafında olamam. Sebastian haklı.”

Sebastian Veya Ominis – Hogwarts Legacy'de Kimi Seçmeli?


Seçim, Imperio'yu oyunda daha önce öğrenip öğrenmediğinize bağlıdır. Imperio'yu zaten öğrendiyseniz, seçiminizin oyununuzu etkilemesi söz konusu değildir. Böylece, Ominis veya Sebastian'ın tarafını tutabilirsiniz. Gerçekten önemli değil. Ben de bir Slytherin olarak, tüm maç boyunca Sebastian'ın tarafını tuttum. Imperio'yu daha önce öğrendiğim için yaptığım tam olarak buydu.


Ancak oyunun başlangıç aşamalarına doğru Imperio'yu öğrenme şansınız olmadıysa o zaman Sebastian'ın tarafını tutmanızı tavsiye ederim. Bunu yaparsanız, Imperio'yu Ominis'te kullanacağınız bir ara sahne oynayacak ve Imperio'yu başarılı bir şekilde öğreneceksiniz. Daha sonra yer altı mezarlarından kaçışınıza devam edebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski