Як подружитися з Вірджинією в Sons of the Forest

Як подружитися з Вірджинією в Sons of the Forest

Як подружитися з Вірджинією в Sons of the Forest


У світі, який хоче вбити вас, Вірджинія допоможе.Якщо в Sons of the Forest вам з’явиться жінка з трьома ногами і трьома руками, не стріляйте. Це Вірджинія, єдина людина, яку ми знайшли в грі, яка не хоче нас убивати (окрім нашого найкращого хлопця Кельвіна (відкривається в новій вкладці)). Шанувальники цікавилися Вірджинією з тих пір, як вона вперше з’явилася в трейлерах, і, як майже все в «Синах лісу», її роль у грі не описана.


Поки ви не встаєте з тієї ноги, Вірджинія може стати вашим союзником. Насправді досить потужний союзник. Вона може використати цю свою додаткову руку, володіючи двома рушницями одночасно, захищаючи ваш табір від вторгнення мутантів і канібалів.


Її також можна налякати або навіть убити, але це було б помилкою. Вижити в Sons of the Forest досить складно, не заводячи нових ворогів. Ось як зробити Вірджинію союзником (назавжди, наскільки ми можемо судити в перші дні виходу «Синів лісу»).


Сини лісу: Як подружитися з Вірджинією

З того, що ми зібрали з нашого досвіду в Sons of the Forest і звітів від інших гравців, найкраще, що ви можете зробити, щоб подружитися з Вірджинією, це триматися подалі від неї. Вірджинія знайде вас у певний момент гри, і коли це знайде, приберіть свою зброю та не підходьте до неї. Просто дайте їй поспостерігати та підіть на дозвіллі. Вона не нападе.


Вірджинія повернеться (чотири чи шість разів), коли повільно освоїться з вами. Згодом вона подарує вам алое, і саме тоді вона почне бродити у вашому таборі.


Так само, як і Кельвін, Вірджинія відпочиватиме біля багаття і взагалі займатиметься своїми справами. Ви не можете, на жаль, віддавати їй команди, як ви можете Кельвіну, але ви можете одягнути її в інший одяг і навіть дати їй пістолети, якими вона зовсім не боїться користуватися.


Ютубер MyUsualMe опублікував відео, яке показує, як це виглядає, коли ти одягаєш Вірджинію зброєю та бронею. Очевидно, вона стає нестримною силою, здатною легко вбити півдюжини канібалів із 9-міліметрового пістолета, не спітнівши. Саме таких друзів я хочу мати на своєму боці, коли опинюся на найхимернішому острові на землі.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski