Де знайти ребризер у Sons of the Forest?

Де знайти ребризер у Sons of the Forest?

Де знайти ребризер у Sons of the Forest?


Rebreather досить легко зловити на початку Sons of the Forest, якщо ви знаєте, у якій печері шукати.


Rebreather «Сини лісу» — одна з перших необхідних частин спорядження, яка вам знадобиться, щоб розкрити таємниці острова. На щастя, його відносно швидко схопити порівняно з розташуванням лопати та мотузяного пістолета. Ребризер знаходиться в печері на північному пляжі, яка має бути досить близько, якщо ваш вертоліт розіб’ється на пляжі.


Подивіться на карту нижче, щоб побачити точне розташування входу в печеру. Ви також можете скористатися цією інтерактивною картою «Сини лісу», щоб знайти їх. Ось що вам потрібно знати, щоб зорієнтуватися в ньому та схопити ребризер всередині:


Де знайти ребризер у Sons of the Forest?

Як отримати Rebreather у Sons of the Forest

Як і інші печери, ця темна всередині, тож візьміть ліхтарик або запальничку. Є вороги, які чекають у темряві, але шлях до Rebreather є єдиним на даний момент, я відчував, що можу промчати повз них усіх, не будучи вбитим.


Пройдіть вперед через печеру, доки не стрибнете до стоячої водойми з плаваючим у ній шлангом. Продовжуйте до наступної кімнати та шукайте один із тих яскравих робочих ліхтарів, які освітлюватимуть шлях праворуч. Не слідуйте за ним, а замість цього поверніть ліворуч у темряві, навіть якщо це досить важко побачити. Ви повинні пройти повз кількох цих слизових печерних ворогів в одній кімнаті. Перегляньте зображення нижче для наочності, оскільки у вас не буде часу зупинитися та почухати над ними голову.


Де знайти ребризер у Sons of the Forest?


Де знайти ребризер у Sons of the Forest?


Де знайти ребризер у Sons of the Forest?


Це найбільше відволікання, на яке слід стежити, оскільки на правій стороні шляху набагато більше ворогів. Це веде до іншого важливого спорядження, як-от електрошокера, яке вам захочеться взяти в якийсь момент. Однак, якщо ви просто хочете кинутись і схопити ребризер, продовжуйте проходити повз ту розвилку та просто продовжуйте пробиватися крізь будь-який кавернозний простір, до якого ви досягнете. Поставши перед великим басейном з великою поплавкою та робочим світлом з іншого боку, ви досягли місця.


Не падайте у воду, доки не спорядите цей ребризер, тому що там внизу є акула, яка чекає, щоб вас з’їсти. Замість цього обійдіть праву сторону кімнати, щоб дістатися до іншої сторони та знайти зручний ребризер, який чекає на вас.


Одягніть своє нове спорядження, і ви зможете втекти, пірнувши у воду та пропливши через отвір у стіні печери внизу, який зрештою веде назад до океану.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski