Suicide Squad: Kill The Justice League 25 Mayıs'ta çıkıyor, yeni oyun fragmanı geliyor

Suicide Squad: Kill The Justice League 25 Mayıs'ta çıkıyor, yeni oyun fragmanı geliyor

Suicide Squad: Kill The Justice League 25 Mayıs'ta çıkıyor, yeni oyun fragmanı geliyorWarner Bros, Suicide Squad: Kill The Justice League'in 25 Mayıs'ta çıkacağını duyurdu. Ayrıca yayıncı aşağıda bulabileceğiniz yepyeni bir oynanış fragmanı yayınladı.


Suicide Squad: Kill the Justice League, Rocksteady'nin imzası olan karakter odaklı hikaye oynanışını üçüncü şahıs nişancı aksiyonu ile birleştirmeyi vaat ediyor. Oyun orijinal bir anlatıma sahip olacak ve zengin detaylara sahip bir açık dünya Metropolis'te geçecek.


Hikaye, imkansız bir görevi üstlenmesi gereken Suicide Squad üyelerini anlatıyor; Dünyayı kurtarın ve dünyanın en büyük DC Süper Kahramanları The Justice League'i öldürün. Kafalarına yerleştirilmiş ölümcül patlayıcılarla zaptedilen dört DC Süper Kötüsünün de bir araya gelip bu savunulamaz görevi Amanda Waller'ın kötü şöhretli Görev Gücü X'in bir parçası olarak yerine getirmekten başka seçeneği yok.


Raporlara göre, bu daha çok bir GaaS (Hizmet Olarak Oyun) olacak. Ve bu oynanış fragmanı size oyunun nasıl oynayacağına dair bir fikir verebilir. Oyun ağırlıklı olarak silahlara dayanacak ve Batman: Arkham oyunları gibi yakın dövüşe odaklanmayacak. Dürüst olmak gerekirse, bu yeni bir Marvel's Avengers oyunu gibi geliyor.Post a Comment

Daha yeni Daha eski