Warzone 2 ve Modern Warfare 2'de KD Nasıl Kontrol Edilir

Warzone 2 ve Modern Warfare 2'de KD Nasıl Kontrol Edilir

Warzone 2 ve Modern Warfare 2'de KD Nasıl Kontrol Edilir


Warzone 2 kd istatistikleri – Modern Warfare 2 zaten bir hafta önce yayınlanmıştı ve çoğu oyuncu şimdiye kadar Seviye Sınırına ulaşmış olabilirdi. MW2 çıktığında morina hayranları sürüm için çok mutluydu. Ama bir şeylerin eksik olduğunu fark ettiler. "Kışla". Kışla, insanların oyunda ne kadar iyi veya ne kadar kötü olduklarını görmek için önceden istatistiklerini kontrol ettikleri yerdir.


Ancak Modern Warfare 2 bu istatistikler olmadan piyasaya sürüldüğünde insanlar endişelendi. Yine de bir veya iki hafta sonra Infinity Ward, Sezon 1 güncellemesiyle veya Warzone 2.0 yayınlandığında kışlaları geri ekleyeceklerini doğruladı. Ve artık 1. Sezon burada olduğuna göre, nihayet KD'nizi Warzone 2.0 ve Modern Warfare 2'de kontrol edebilirsiniz.


İnsanların KD'lerini her yerde gösterdiğini görmek, ancak sizinkini nasıl kontrol edeceğinizi bilmiyor musunuz? Endişelenme, seni yakaladık.


Warzone 2 ve Modern Warfare 2'de KD Nasıl Kontrol Edilir

Warzone 2 ve Modern Warfare 2'de KD nedir?

KD, FPS oyunlarını seviyorsanız çokça karşılaşacağınız bir terimdir. KD veya K/D, Öldürme-Öldürme oranından başka bir şey değildir.


Bir oyunda yaptığınız elemelerin sayısı ile elenme sayınız. Temel olarak, elenmeden önce kaç rakibi ortadan kaldırdığınızın ortalaması.


Bir maçta sekiz rakibi elediyseniz ancak iki kez elendiyseniz, o oyun için K/D'niz 4.0'dır.


Şimdi, bir oyundaki genel K/D'niz, o oyunda şu ana kadar oynadığınız tüm maçlardaki KD'nizin ortalamasıdır. Aynısı Warzone 2 ve MW2 için de geçerlidir.


K/D nasıl kontrol edilir

K/D Oranınızı kontrol etmek hem MW2'de hem de Warzone 2'de oldukça basit ve kolaydır. Bunu yapmak için herhangi bir harici web sitesini ziyaret etmeniz gerekmez. Oyun içerisinde bu özellik bulunmaktadır. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:


  • Oyunu başlat.
  • Warzone 2.0 veya Modern Warfare 2'ye girin.
  • Sağ üst köşedeki 6 Kareli Simgeye tıklayın.

Warzone 2 ve Modern Warfare 2'de KD Nasıl Kontrol Edilir

  • İstatistikleri Seçin
  • Buradan KD Oranınızı ve Kazanma Kaybetme Oranınızı görebileceksiniz.
  • Daha ayrıntılı bilgi almak için her bir sekmeye tıklayın. En iyi silahlarınız ve bunlarla nasıl avlandığınız hakkında bilgi alabilirsiniz. En iyi silah sınıflarınız, en iyi ekipmanlarınız vb.


Hatta "Son 10 maçınızın" verilerini kontrol edebilir ve her birinin Puan Tahtasına göz atabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski