Як стати кращим у Warzone 2 – найкращі поради, стратегії

Як стати кращим у Warzone 2 – найкращі поради, стратегії

Як стати кращим у Warzone 2 – найкращі поради, стратегії


Ось найкращі поради та підказки, які допоможуть вам заробляти більше у Warzone 2.


Гравцям часто важко стати кращими у Warzone 2, коли вони вперше починають гру. Гра не для всіх, і її неможливо опанувати за один день. Щоб по-справжньому освоїти Warzone, потрібні практика та час. Якщо ви один із них, не хвилюйтеся, адже ми тут із найкращими налаштуваннями та стратегіями, які допоможуть вам стати кращими у Warzone 2.


Як стати кращим у Warzone 2


Як стати кращим у Warzone 2 – найкращі поради, стратегії

Змініть кілька налаштувань

Ці налаштування є суб’єктивними, тому змінюйте їх на свій розсуд.


виправити FOV

Ви можете налаштувати поле зору на карті ще до стрибка з парашутом. У головному меню перейдіть до налаштувань, а потім до FOV. Чим менше поле зору, тим менше ви можете побачити. Більший кут зору допоможе вам побачити більше поля, але трохи ускладнить стрілянину далеких гравців. Зберігання приблизно від 90 до 100 повинно забезпечити найкращий досвід.


Змініть параметри парашута

Для початку Warzone 2 автоматично відкриває ваш парашут для безпечнішого приземлення. Ну, це сповільнює вас. Вимкнувши автоматичне відкриття парашута, тепер ви зможете приземлитися швидше та бути повністю готовими до того, як ваші вороги торкнуться землі. Особливий трюк – спуститися у воду. Це дозволяє ідеально приземлитися, навіть не відкриваючи парашут.


Найкращі поради, прийоми та стратегії, щоб вигравати більше боїв

Розпитуйте своїх ворогів

Краще допитати свого ворога, перш ніж він помре, ніж негайно вбити його. Розпитуючи, ми хочемо не говорити з ними в мікрофон, а підійти до полеглого ворога і натиснути кнопку взаємодії. Це не тільки допоможе вам знайти товаришів по команді вашого ворога на вашій карті, але ви також зможете бачити крізь стіни. Основна порада: будьте обережні під час взаємодії зі збитим ворогом на відкритому повітрі, оскільки його товариші по команді можуть шпигувати за ним.


Укладайте контракти

Контракти схожі на короткі завдання з винагородою. Є 4 типи цих контрактів –


  • Захистіть Intel – тут вам потрібно захистити ноутбук, отримати жорсткий диск і завантажити його вміст деінде на карті. Це допоможе вам передбачити наступне коло та дасть вам час для розробки стратегії та планування гри.
  • Контракт винагороди – це позначає загальну позицію ворога для вас і вашої команди. Зауважте, що команда противника буде повідомлена, що ви наближаєтеся до неї.
  • Контракт зломщика сейфів – Контракт зломщика сейфів позначає 3 сейфи поблизу вас, які ви повинні зламати за допомогою C-4. Винагородою є гроші та досвід.
  • Most Wanted Contract – Це позначає вас на карті для всіх. Якщо ви впораєтеся з виживанням протягом 4 хвилин, ви отримаєте гроші та досвід. Але найкраща винагорода серед усіх чотирьох контрактів полягає в тому, що ви можете оживити будь-якого зі своїх товаришів по команді, якщо завершите Найрозшукуваніший контракт.


Досить часто обертайте

Warzone 2 — це тактична гра, і вам потрібно перемагати своїх опонентів кожну секунду. Важливо змінювати свої позиції по ходу гри. Це допомагає вам триматися подалі від зустрічі з суперниками та потрапляння в складні ситуації.


Використовуйте інструменти як щити

Люди вважають транспортні засоби поганими, але вони здаються чудовим лічильником під час переходу між картами. Автомобіль або вантажівка допоможуть захистити вас від ворогів, коли ви повернетеся в безпечну зону. Це краще, ніж біг, оскільки дозволяє ухилятися від куль, а також швидко дістатися до певного місця.


Координація з товаришами по команді

Ви не можете виграти в Warzone 2 поодинці, поки не станете абсолютним професіоналом. Оскільки багато з нас заявляють про себе як про чудових, краще співпрацювати з товаришами по команді, щоб підвищити свої шанси на перемогу в грі. Товариші по команді допомагають вам знаходити ворогів, захищають вас від кутів і грають разом як у приміщенні, так і на вулиці.


Про те, як стати кращим у Warzone 2. Уся справа в тому, щоб бути уважним і добре тренуватися. Якщо ви шукаєте більше про Warzone 2, перегляньте посібник, який допоможе вам, коли вам це знадобиться.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski