Warzone 2'de Ashika Island Beach Club Gözlemevi Nerede?

Warzone 2'de Ashika Island Beach Club Gözlemevi Nerede?

Warzone 2'de Ashika Island Beach Club Gözlemevi Nerede?Bu kılavuz size Ashika Island Beach Club hakkında tüm detayları ve Warzone 2 DMZ'de nasıl baskın yapacağınızı anlatacak.


Warzone 2'nin 2. Sezonu, hem warzone hem de DMZ için yeni bir harita tanıttı, ancak Ashika Island Beach Club Gözlemevi bunun neresinde? Bu kılavuz, onu Ashika Adası'nda nasıl bulacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey hakkında ayrıntılara girecek. DMZ Faction görevlerinizi tamamlamak için tüm öğelerini nasıl düzgün bir şekilde yağmalayacağınızı da göstereceğiz.


Warzone 2 DMZ'de Ashika Island Beach Club Gözlemevi nerede bulunur?


Warzone 2'de Ashika Island Beach Club Gözlemevi Nerede?


Ashika Island Beach Club, aslında Ashika Island'da DMZ'ye başlarken alabileceğiniz yumurtlama yerlerinden biridir. Ancak, oradan başlamazsanız, neyse ki harita çok büyük değil ve oraya oldukça hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Ashika Island Beach Club, haritanın Beach Club bölgesinde yer almaktadır. Bu alan haritanın güney tarafındadır ve tekne ve jet ski gibi deniz araçlarıyla kolayca ulaşılabilir olmalıdır. Ancak Muddy Waters gibi DMZ görevleriniz için olmanız gereken yer burası değil.


Buna bağlı Gözlemevi Güvertesi, gitmeniz gereken yerdir. Güney sahilinde, ona giden bir köprü var. Yukarıdaki resimde gösterildiği gibi sudaki dairesel yapıdır.


Ashika Island Beach Club'ın Gözlemevi Güvertesi'ne vardığınızda, kuzey tarafına bakın ve altındaki suya dalın. Girebilmeniz için çatlamış bir pencere bulacaksınız. Bunu girin ve etrafta arayabileceğiniz kutuları bulmalısınız. Bu kutulardan birinde Shadow Company USB Çubuğu'nu bulacağınız yer burasıdır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski