Xenoblade Chronicles 3'te Yumurta Tohumu Konumu

Xenoblade Chronicles 3'te Yumurta Tohumu Konumu

Xenoblade Chronicles 3'te Yumurta Tohumu Konumu


Egg Seed Xenoblade 3 – Xenoblade Chronicles 3'te yepyeni bir RPG macerası sizi bekliyor. Xenoblade Chronicles ve Xenoblade Chronicles 2'nin geleceğini bir araya getiren bu oyun, oyuncuları iki düşman ülkeye ev sahipliği yapan Aionios dünyasına götürecek.


Keves: mekanik teknolojinin geliştirildiği bir ülke. Orduları, esas olarak savaş araçlarından oluşan birliklerden oluşur. Onlara binen askerler tarafından işletilen küçük, hareketli silah birimleri kullanırlar.


Haritada gezinme, bazı yeni özelliklerle birlikte önceki Xenoblade oyunlarındakine oldukça benzer. Oyuncular artık hedeflerine nasıl ulaşacaklarından emin değillerse takip etmek için yerde bir çizgiyi işaretleyen bir görev navigasyon hattını açabilirler.


Oyun son derece savaş odaklı, ancak hepsi savaş odaklı değil. Oyunda da tamamlamanız gereken birkaç görev var. Bu görevler, tamamlandığında oyuncuları belirli güzelliklerle ödüllendirir.


Frondtech'in bu makalesinde, oyundaki tüm 3 yumurta tohum yerini ele alacağız ve oradaki yaşamı hepiniz için biraz daha kolaylaştıracağız!


Xenoblade Chronicles 3'te Yumurta Tohumu nerede bulunur?İlk önce, göreve nasıl başlayabileceğinizi ve ardından Yumurta tohumu konumlarını nerede bulabileceğinizi açıklayalım:


Bu göreve başlamak için şehirde kafasında soru işareti olan bir NPC bulun. Sisteme Şok olarak bilinen görevi kabul etmelisiniz. Bu görev ile oyunda ilk kez Yumurta Tohumlarını öğreneceksiniz.


Xenoblade Chronicles 3'te Yumurta Tohumu Konumu


Yumurta Tohumları ile birlikte başka şeyler de bulmanız gerekecek, ancak Yumurta Tohumları bulmakta zorlanabileceğiniz şeyler olduğundan, önce onları ele almaya çalışacağız.


Cadensia Bölgesi'ndeki haritanın kuzeybatı kısmındaki adaya giderek bu görev için gerekli tüm öğeleri bulacaksınız.


Sahil şeridinin doğu tarafında, Agnus Docks'a yakın, ideal olarak aramaya başlamanız gereken yer. Yumurta Tohumları, ünlem işaretli, canlı mavi renkleri ve ayırt edici görünümleri nedeniyle onlara yaklaştığınızda kolayca tanımlanabilir.


Bu yöntemle çeşitli malları toplayabilirsiniz, yine de dikkatli olun, mavi renkte olsalar bile bulabileceğiniz her şey Yumurta çekirdeği olmayacaktır.


Ek olarak, yumurta tohumları, Egg de la Crème ve Crumblecrunch Block Bar gibi oyundaki çeşitli tariflerde kullanılabilir.


Sarf malzemesi olarak da kullanılabilen Yumurta Bitkileri, Yumurta Tohumlarından yetiştirilebilir. Yumurta Tohumları bir tencerede bağımsız olarak pişirilebilir ve karakterinize daha fazla fayda sağlayan çeşitli yakınlıklar ve desteklere sahiptir.


Xenoblade Chronicles 3'teki Yumurta tohumları hakkında bilmeniz gereken tek şey bu.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski