Хтось витратив понад 150 000 доларів на скін зброї для CS:GO, і я думаю, що настав час для революції

Хтось витратив понад 150 000 доларів на скін зброї для CS:GO, і я думаю, що настав час для революції

Хтось витратив понад 150 000 доларів на скін зброї для CS:GO, і я думаю, що настав час для революціїВстаньте, в'язні.


У випадку, на який майбутні історики вказуватимуть як на доказ нашої зарозумілості та занепаду, марнотратний гравець витратив шестизначну суму на один скін AK-47 у Counter-Strike: Global Offensive. Помічений Dexerto (відкривається в новій вкладці), гравець CS:GO у китайській версії Buff — ринку, де гравці можуть торгувати цифровими дрібничками, як-от скіни та наклейки — витратив ¥1 095 000 (це китайські юані) на «нову фабрику» Шкіра дикого лотоса, прикрашена чотирма рідкісними наклейками. Це приблизно 160 000 доларів США / 131 500 фунтів стерлінгів.

Шкіра дикого лотоса рідкісна – їх менше 3000 – і той факт, що вона була «новою на заводі», робить її ще рідкіснішою. Скіни CS:GO не зношуються під час використання (на щастя), але вони мають шанс потрапити в стан, який варіюється від «забитого в боях» до, ну, «нового з заводу». У той час як інші шкури дикого лотоса продаються приблизно за 10 000 доларів (відкривається в новій вкладці) (розумно), незайманий стан цього зробив його особливо рідкісним і тому особливо привабливим.


Крім того, незважаючи на рідкість самої шкіри, саме наклейки були найціннішою частиною. Чотири голографічні наклейки Reason з турніру Katowice CS:GO Major 2014 коштували близько 40 000 доларів кожна. Я не хочу дивувати вас своїми математичними здібностями, але це означає, що лише чотири наклейки коштували близько 160 000 доларів.


Який я наївний, я був трохи здивований ідеєю якоїсь відеоігри Марії-Антуанетти, яка витрачає гроші на спортивний автомобіль на абсолютно нематеріальну оболонку зброї, але це все справді нормально для спільноти CS:GO.


Хоча ця торгівля є винятком (Dxerto зазначає, що вона, ймовірно, входить до топ-10 найдорожчих скінів), гравці постійно витрачають тисячі доларів на скіни для зброї. Чорт, ти можеш витратити понад 400 000 доларів на один (відкривається в новій вкладці) прямо зараз, якщо хочеш. Багато колекціонерів рідкісних скінів скажуть вам, майже непомітно закочуючи очі, що 160 000 доларів США є цілком розумною оцінкою (відкривається в новій вкладці) для цього скіна в контексті поточного ринку CS:GO.


Зрештою, як сказав один із цих колекціонерів у Twitter (відкривається в новій вкладці), куди вони ще збираються витратити? «Люди, які купують це, вже мають 10 [Mercedes-AMG], моя людина». Будь-хто, я вас прошу, підіть за заводською новою гільйотиною.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski