Arkane Redfall, Ray Tracing ve NVIDIA DLSS 3'ü destekleyecek

Arkane Redfall, Ray Tracing ve NVIDIA DLSS 3'ü destekleyecek

Arkane Redfall, Ray Tracing ve NVIDIA DLSS 3'ü destekleyecekNVIDIA, Arkane'nin açık dünya, tek oyunculu ve kooperatif FPS'si Redfall'ın Ray Tracing ve DLSS 3'ü destekleyeceğini açıkladı. Ancak, bu Ray Tracing efektleri lansman gününde kullanılamayacak. Bunun yerine Arkane bunları lansman sonrası bir güncellemeyle ekleyecek.


Redfall, tek ve çok oyunculu seçenekleri sorunsuz bir şekilde harmanlamayı vaat ediyor. Ek olarak, oyuncunun karanlığa tek başına girmesine veya en fazla üç arkadaşıyla ekip kurmasına olanak tanır. Takım arkadaşları ayrıca farklı kahraman ekipmanlarını deneyebilecekler. Dahası, vampir lejyonunun ve onların manyak takipçilerinin üstesinden gelmek için güçlerini birleştirebilirler.


Arkane Redfall, Ray Tracing ve NVIDIA DLSS 3'ü destekleyecekOyunun açıklamasına göre Redfall, tanıdıkla olağanüstüyü harmanlayacak zengin bir dünyayı içeren gerçek bir Arkane deneyimi. Redfall'ın açık dünyası, Prey's Talos I uzay istasyonu ve Dishonored's Dunwall'ın arkasındaki bölüm tasarımcıları tarafından el yapımıdır.


Bethesda, Redfall'ı 2 Mayıs'ta piyasaya sürecek. Oyun ayrıca Denuvo anti-kurcalama teknolojisini kullanacak.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski