Забрати Себастьяну реліквію чи ні, Спадщина Гоґвортсу

Забрати Себастьяну реліквію чи ні, Спадщина Гоґвортсу

Забрати Себастьяну реліквію чи ні, Спадщина Гоґвортсу


Не знаєте, чи дозволити Себастьяну забрати реліквію? Щоб прийняти зважене рішення, ознайомтеся з нашим посібником із діалогу «Спадщина Гоґвортсу».


Під час квесту «Тінь часу» в Hogwarts Legacy гравці мають вибір: дозволити Себастьяну взяти реліквію або зупинити його. Подібно до деяких інших сценаріїв, вибір правильного варіанту є вирішальним, оскільки він може вплинути на сюжет гри.


Однак, перш ніж вирішити, дозволити Себастьяну взяти реліквію чи ні, багато гравців не знають, як діяти далі. Якщо ви теж застрягли на цьому контрольно-пропускному пункті й шукаєте поради, ваші пошуки тут закінчуються.


Чи варто залишити реліквію Себастьяну в Гоґвортській спадщині?


Забрати Себастьяну реліквію чи ні, Спадщина Гоґвортсу


Під час квесту «Тінь часу» ви повинні вибрати один із наступних варіантів діалогу, щоб продовжити:


  • Ми повинні залишити реліквію в спокої.
  • Нам потрібна ця реліквія.


Результат залишається незмінним незалежно від того, яке діалогове вікно ви вибрали. Наприклад, якщо Себастьян вибрав «Ми повинні залишити реліквію в спокої», він візьме реліквію «заради Анни». Хоча останнє, очевидно, означає, що ви дозволили Себастьяну взяти реліквію.


Простіше кажучи, Себастьян візьме реліквію заради Енн, незалежно від того, який варіант діалогу ви виберете. В результаті Себастьян готовий піти на темну жертву заради реліквії. Коли ви зробите свій вибір, з’явиться Омініс, і вам доведеться вирішити, стати на його сторону чи на сторону Себастьяна, щоб взяти реліквію.


Якщо ви виберете Омініса, він відчує полегшення, і ви обіцяєте, що він не піде далі. Якщо ви станете на боці Себастьяна, Омініс неохоче погодиться, і ви підете з реліквією. Вам вирішувати, згодні ви з його діями чи ні.


Отже, ось і все. Це все, що вам потрібно знати про те, чи варто вам дозволити Себастьяну взяти реліквію в Гоґвортській спадщині.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski