Bu Mod, Elden Ring'e MMO'lardan ve geleneksel RPG'lerden öğeler ekler

Bu Mod, Elden Ring'e MMO'lardan ve geleneksel RPG'lerden öğeler ekler

Bu Mod, Elden Ring'e MMO'lardan ve geleneksel RPG'lerden öğeler ekler


Mod yapımcısı 'Muugiboy', Elden Ring'e MMO'lardan ve geleneksel RPG'lerden öğeler getirmeyi amaçlayan eksiksiz bir revizyon modu olan Eldenlands'ı piyasaya sürdü. Bu, Elden Ring'i bitiren herkesin sahip olması gereken bir moddur ve indirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.


Şimdi burada da harika olan şey, Eldenlands'in halihazırda iki genişletme almış olması. Bu iki genişleme, The Master Within ve Threads of Fate'dir.


Master Within, birçok farklı MMO'dan esinlenerek alt sınıflar ve ardıllıklar ekler. Öte yandan, Threads of Fate, 11 uyanmış silah ekler.


Eldenlands, Elden Ring'in oynanışına birçok büyük değişiklik getiriyor. Örneğin, seviye atlama şeklinizi değiştirir. Ayrıca tüm başlangıç sınıflarını ve her bir durum efektini yeniden işler. Sadece bu değil, aynı zamanda bazı harika Yaşam Kalitesi iyileştirmeleri de var. Örneğin, düşmanlara kilitlenme mesafesi ve genel FOV artırıldı.


Eldenlands ve genişletmelerini buradan indirebilirsiniz.


Elden Ring'den bahsetmişken, bunun için indirebileceğiniz diğer harika ücretsiz modları burada bulabilirsiniz. Bu mod, oyuna kesintisiz kooperatif işlevleri ekler ve Eldenlands ile uyumludur. Resmi olmayan bir Hayatta Kalma Modu tanıtan bu mod da var. Sonra oyuna 20'den fazla silah ve 30'dan fazla zırh ekleyen bu modumuz var. Flawless Ultrawide, ultra geniş çözünürlükler/monitörler için destek sağladığı için sahip olunması gereken başka bir moddur. Resmi olmayan bir Fotoğraf Modu da var. Ve son olarak, bir HD Doku Paketinin yanı sıra iki harika Harry Potter ve Dragon Ball modunu indirebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski