Перероблений проект Cyberpunk 2077 HD тепер доступний для завантаження

Перероблений проект Cyberpunk 2077 HD тепер доступний для завантаження

Перероблений проект Cyberpunk 2077 HD тепер доступний для завантаженняМоддер Халк Хоган випустив першу версію свого HD Reworked Project для Cyberpunk 2077. Крім того, моддер випустив новий трейлер, у якому порівнює стандартні/ванільні текстури гри з переробленими.


Cyberpunk 2077 HD Reworked Project має на меті покращити графіку шляхом перегляду ігрового контенту. Мод обіцяє запропонувати кращу якість і зберегти художній стиль оригінальних/ванільних текстур.


Версія 1.0 переробляє багато різних текстур середовища з високою роздільною здатністю, які можна знайти в Night City та Badlands. Ця перша версія містить високоякісні дороги, стіни, місцевість, бруд, графіті, рослинність, об’єкти тощо.


Ви можете завантажити мод тут.І, нарешті, говорячи про Cyberpunk 2077, ми пропонуємо також перевірити ці інші моди для нього. Rebalance Megamod намагається переглянути численні аспекти гри, такі як ШІ, броня, перки, рукопашний бій, статистика гравців, зброя тощо. Існує також покращений Photo Mode Unlocker, який ви можете завантажити. Давайте також не забудемо дивовижний Metro System Mod.Крім того, цей мод покращує графіку гри, збільшуючи LOD декорації. І, нарешті, є мод, який додає механізм польоту до всіх автомобілів, а також ці моди, які відкривають/представляють інші досліджувані області.


Post a Comment

Daha yeni Daha eski