Тривалість відкритої бета-версії Diablo 4: точний час початку та закінчення

Тривалість відкритої бета-версії Diablo 4: точний час початку та закінчення

Тривалість відкритої бета-версії Diablo 4: точний час початку та закінченняДізнайтеся більше про точну тривалість відкритої бета-версії Diablo 4 і бета-версії раннього доступу з часом початку та завершення, а також годинником зворотного відліку для кожної бета-версії.


Майбутні Nephalem раді стрибнути в Sanctuary з відкритою бета-версією Diablo 4 (ранній доступ) і відкритою бета-версією для всіх у березні 2023 року. Але скільки точно триває відкрита бета-версія Diablo 4 і який точний час початку та закінчення? Ми вас забезпечимо!


У цьому посібнику точно пояснюється, скільки триватимуть відкриті бета-версії Diablo 4, включаючи час початку та завершення кожної бета-версії. Ви можете позначати свої календарі та налаштовувати ці будильники, щоб насолоджуватися кожною можливою годиною у світі Sanctuary і вбивати демонів у Fractured Peaks.


Тривалість відкритої бета-версії Diablo 4: скільки годин?


Тривалість відкритої бета-версії Diablo 4: точний час початку та закінченняВідкриті бета-версії Diablo 4 тривають трохи довше, ніж очікувалося. Багато хто вважав, що обидва триватимуть два (2) дні. Однак це не так. В оновленому дописі в блозі Blizzard оголосила точний час початку та закінчення.


Спочатку перегляньте їх нижче, щоб точно знати, коли розпочнеться та завершиться відкрите бета-тестування Diablo 4 Early Access і звичайне відкрите бета-тестування на всіх платформах:


  • Ранній доступ до відкритої бета-версії починається 17 березня о 9:00 за тихоокеанським стандартним часом і закінчується 20 березня о 12:00 за тихоокеанським стандартним часом. PST.
  • Відкрите бета-тестування розпочнеться 24 березня о 9:00 за тихоокеанським стандартним часом і закінчиться 27 березня о 12:00 за тихоокеанським стандартним часом. PST.


Це означає, що як відкрита бета-версія раннього доступу, так і звичайна відкрита бета-версія мають тривалість 69 годин для всіх платформ. Майте на увазі, що це бета-версії та тестування стабільності сервера. У результаті гравці можуть зіткнутися з простоєм.


Оскільки тепер відомий точний час початку та завершення обох відкритих бета-версій Diablo 4, все, що вам потрібно зробити, це спланувати час гри та відмітити ці календарі. Пам’ятайте, що ви можете попередньо завантажити відкриту бета-версію Diablo 4 на всіх платформах до цього часу.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski