משך בטא פתוח של Diablo 4: זמני התחלה וסיום מדויקים

משך בטא פתוח של Diablo 4: זמני התחלה וסיום מדויקים

משך בטא פתוח של Diablo 4: זמני התחלה וסיום מדויקיםלמידע נוסף על משך הזמן המדויק של דיאבלו 4 Open Beta ו-Early Access Beta עם זמני ההתחלה והסיום ושעוני הספירה לאחור עבור כל בטא.


Nephalem הפוטנציאלי מתרגש לקפוץ ל-Sanctuary עם ה-Diablo 4 Open Beta (גישה מוקדמת) ובגרסת הביטא הפתוחה של מרץ 2023 לכולם. אבל כמה זמן הוא בדיוק ה-Diablo 4 Open Beta ומהם זמני ההתחלה והסיום המדויקים? אנחנו מכוסים אותך!


מדריך זה מסביר בדיוק כמה זמן תמשך הבטא הפתוחה של Diablo 4, כולל זמני ההתחלה והסיום של כל בטא. אתה יכול לסמן את היומנים שלך ולהגדיר את האזעקות האלה כדי ליהנות מכל שעה אפשרית בעולם של Sanctuary ולהרוג שדים בפסגות שבר.


משך בטא פתוח של Diablo 4: כמה שעות?


משך בטא פתוח של Diablo 4: זמני התחלה וסיום מדויקיםבטא פתוח של Diablo 4 פועלות קצת יותר מהצפוי. רבים האמינו ששניהם יימשכו יומיים (2). אולם, אין זה המקרה. בפוסט מעודכן בבלוג, Blizzard הכריזה על זמני ההתחלה והסיום המדויקים.


ראשית, בדוק אותם למטה כדי שתדע בדיוק מתי הבטא הפתוחה של Diablo 4 Early Access ובטא פתוחה רגילה יתחילו ויסתיימו בכל הפלטפורמות:


  • גישה מוקדמת לבטא הפתוחה מתחילה ב-17 במרץ בשעה 9:00 PST ומסתיימת ב-20 במרץ בשעה 12:00 PST. PST.
  • בטא פתוחה מתחילה ב-24 במרץ בשעה 9:00 PST ומסתיימת ב-27 במרץ בשעה 12:00 PST. PST.


המשמעות היא שגם לבטא הפתוחה של גישה מוקדמת וגם לבטא הפתוחה הרגילה יש משך של 69 שעות עבור כל הפלטפורמות. זכור כי אלו הן בטא ובדיקות יציבות שרת. כתוצאה מכך, שחקנים עלולים לחוות השבתה.


עם זמני ההתחלה והסיום המדויקים של שתי ה-Diablo 4 Open Betas ידועות כעת, כל מה שאתה צריך לעשות הוא לתכנן את זמן המשחק שלך ולסמן את היומנים האלה. זכור, אתה יכול לטעון מראש את הבטא הפתוחה של Diablo 4 בכל הפלטפורמות לפני זמנים אלו.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski