Великий ліфт Elden Ring Dectus Location

Великий ліфт Elden Ring Dectus Location

Великий ліфт Elden Ring Dectus Location


Ознайомтеся з нашим путівником, щоб дізнатися, де знаходиться Elden Ring Grand Lift of Dectus.


Elden Ring містить різні локації у величезному відкритому світі Lands Between. Якщо ви хочете потрапити на плато Альтус, ви можете скористатися підйомником Dectus Grand Lift. Це один із транспортних шляхів до регіону плато Альтус. Однак обидві локації є пізніми ігровими майданчиками, тому пошук і доступ до них може бути непростим завданням. Незважаючи на те, що після активації ліфта набагато легше дістатися до Альтуса, більшість гравців не можуть знайти це місце. Не хвилюйтеся, перегляньте наш путівник, щоб дізнатися, де знаходиться Elden Ring Grand Lift of Dectus.


Як дістатися до Dectus Grand Lift в Elden Ring (Місцезнаходження)


Великий ліфт Elden Ring Dectus Location


Велика канатна дорога Дектуса розташована в кінці шосе Беллум, у крайній північній частині Ліурнії Озер. Ви можете знайти це місце на східній частині суші Ліурнії. По дорозі туди продовжуйте рухатися на північ по шосе Беллум. Між Ліурнією озер і плато Альтус ви знайдете Великий підйом Дектуса. Ви можете переглянути зображення вище, щоб дізнатися точне розташування.


Якщо ви вперше відвідуєте ліфт, вам необхідно активувати та розблокувати його. Ви можете розблокувати Великий ліфт Дектуса за допомогою Медальйона Дектуса, який складається з двох половинок. Ці половинки є лівим медальйоном Дектуса та правим медальйоном Дектуса. Коли у вас є обидві половинки монети Дектуса, ви можете активувати Великий підйом Дектуса. Ви повинні піднятися на платформу, щоб підняти всю монету та підняти ліфт. Піднявшись на підйомнику, це місце приведе вас на приховане плато Альтус.


Медальйон Дектуса можна знайти у форті Фарот у Драконбарроу, на північний схід від Келіда. Вирушаючи до медальйону Дектуса, вам потрібно прямувати до форту Хейт, на південний захід від Лімгрейва. Щоб отримати повну інструкцію, перегляньте наш посібник про те, як приєднатися до Coins, щоб дізнатися точне розташування обох монет Dectus.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski