Цей мод додає до Elden Ring елементи з MMO та традиційних рольових ігор

Цей мод додає до Elden Ring елементи з MMO та традиційних рольових ігор

Цей мод додає до Elden Ring елементи з MMO та традиційних рольових ігорМоддер «Muugiboy» випустив Eldenlands, повністю оновлений мод, який має на меті привнести в Elden Ring елементи з MMO та традиційних рольових ігор. Цей мод обов’язковий для всіх, хто закінчив Elden Ring, і ми настійно рекомендуємо його завантажити.


Що також круто, так це те, що Eldenlands вже отримав два розширення. Ці два доповнення — The Master Within і Threads of Fate.


The Master Within додає підкласи та наступності, натхненні багатьма різними MMO. З іншого боку, Threads of Fate додає 11 пробуджених видів зброї.


Eldenlands вносить багато серйозних змін в ігровий процес Elden Ring. Наприклад, це змінює спосіб підвищення рівня. Він також переробляє всі початкові класи, а також кожен окремий ефект статусу. Не тільки це, але є кілька цікавих покращень якості життя. Наприклад, збільшено відстань для замикання ворогів і загальний кут зору.


Ви можете завантажити Eldenlands та його розширення тут.


Говорячи про Elden Ring, ось кілька інших крутих безкоштовних модів, які ви можете завантажити для нього. Цей мод додає в гру безперебійні кооперативні функції та сумісний із Eldenlands. Існує також цей мод, який представляє неофіційний режим виживання. Тоді у нас є цей мод, який додає до гри 20+ зброї та 30+ броні. Flawless Ultrawide — це ще один обов’язковий мод, оскільки він підтримує надшироку роздільну здатність/монітори. Є також неофіційний фоторежим. І, нарешті, ви можете завантажити HD Texture Pack, а також два крутих моди Гаррі Поттера та Dragon Ball.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski