Найкращий меч ночі та полум'я для використання в Elden Ring

Найкращий меч ночі та полум'я для використання в Elden Ring

Найкращий меч ночі та полум'я для використання в Elden RingОсь найкраща збірка Sword of Night and Flame для використання в Elden Ring.


Меч Ночі та Полум'я є дуже потужною зброєю, особливо якщо використовувати його найкращу збірку в Elden Ring. Ця зброя має дві навички зброї замість однієї, що робить її ще потужнішою. Зайнявши позицію зі зброєю, ви можете застосувати Comet Azur зі звичайною атакою, але з сильною атакою ви можете виконати Flame Slash, AoE атаку. Тож перевірте цю збірку для використання з цією зброєю.


Найкращий меч ночі та полум'я в Elden Ring


Найкращий меч ночі та полум'я для використання в Elden Ring


 • Статистика для підвищення рівня
 1. Інтелект: це показник, який ви повинні збільшити найбільше, щоб збільшити шкоду від чар. І в разі цієї зброї посилити Comet Azur.
 2. Попередження: ви повинні вирівняти це, щоб збільшити свій FP. Чим вище ваш FP, тим частіше ви можете використовувати Comet Azur або Flame Slash.


 • Розрівняйте їх, поки вони не досягнуть м’якої кришки. Після цього ви можете збільшити свою силу HP і Faith, щоб збільшити шкоду від Flame Bash. А також силу та спритність, щоб збільшити ближній бій вашого меча.


Просто тому, що цей меч має чаклунство, не соромтеся використовувати його як зброю ближнього бою. Це може завдати великої фізичної шкоди, особливо після того, як ви баффите.


 • Допоміжна зброя: з нею можна використовувати посох Принца смерті. Як альтернатива, Meteorite Staff також є відмінним варіантом. Принаймні, поки ви не зможете отримати щось міцніше.
 1. Магія для ваших співробітників
 2. Старий смертний ранг
 3. Терра Магіка


 • талісмани
 1. Ікона Радагон
 2. Карійський філігранний герб
 3. Годфрі значок
 4. Первинний лезо Shimmerstone


Як використовувати Меч Ночі та Полум'я

Почніть свою боротьбу з Terra Magica, це посилить вашу магію. Далі націліться на голову свого ворога та використовуйте Ancient Death Rancor, щоб вразити ворогів. Нарешті, скористайтеся навичками зброї «Лазурна комета» вашого клинка, щоб знищити більшу частину здоров’я вашого супротивника. Повторюючи цей процес, ви можете легко перемогти ворогів.


Наступного разу, коли ви зіткнетеся з босом, спробуйте цю збірку Sword & Night flames, і у вас не виникне жодних проблем із доглядом за ними. Це все для цього посібника, але якщо ви хочете дізнатися більше про цю гру, обов’язково перегляньте наш розділ Elden Ring.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski