Як знайти зниклого персоналу в Elden Ring (посібник з розташування)

Як знайти зниклого персоналу в Elden Ring (посібник з розташування)

Як знайти зниклого персоналу в Elden Ring (посібник з розташування)Ось усе, що вам потрібно знати про Lost Staff у Elden Ring і як його знайти.


Шукаєте втрачений посох у Elden Ring, але не знаєте, як його знайти? Тоді ви знаходитесь у правильному місці, тому що цей посібник — усе, що вам потрібно, щоб знайти місцезнаходження. У грі багато зброї та спорядження, і знадобиться деякий час, щоб знайти їх усі. Однак ви захочете придбати собі кращу зброю, оскільки вороги стануть сильнішими. Оскільки тут це так, ми рекомендуємо відвідати цей персонал, перебуваючи в Іст-Кейліді. Радимо вам продовжити читання нижче, щоб дізнатися більше про цей персонал.


Де знайти Скіпетр втрати в Elden Ring?


Як знайти зниклого персоналу в Elden Ring (посібник з розташування)Щоб отримати Загублений посох у Elden Ring, вам потрібно піти до Чарівного міста Селлія у Східному Келіді. Посох можна дістати з трупа, знайденого на західному балконі, який ви побачите, як стрибає з дахів. Найкраще почати — піднятися сходами від місця Sellia Grace Under Stair Site, поки не досягнете місця, де можна стрибнути на гілку дерева. Тепер, перебуваючи в Torrent, стрибніть на дах перед собою, і ви побачите труп із предметом, що світиться.


Посох зникнення — це посох із блискучого каменю, який більше зосереджується на спритності, але для його функціонування також потрібні певні рівні сили та інтелекту. Посох має високу критичну шкоду та масштабування заклинань.


Якщо ви хочете покращити персонал, вам знадобляться ковальські камені. Крім того, ви можете зробити щеплення Ashes of War і отримати від цього більше.


Це все про те, де знайти Staff of Loss у Elden Ring за допомогою цього путівника.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski