Парасолька перемоги у Fortnite, глава 4, сезон 2: як розблокувати Mega-Brella

Парасолька перемоги у Fortnite, глава 4, сезон 2: як розблокувати Mega-Brella

Парасолька перемоги у Fortnite, глава 4, сезон 2: як розблокувати Mega-BrellaХочете розблокувати та отримати новий Mega-brella? Перегляньте наш посібник про те, як отримати парасольку Перемоги у Fortnite, глава 4, сезон 2.


З появою Fortnite Chapter 4 Season 2 у гру було додано безліч нового вмісту, зокрема нову зброю, ресурси, предмети та планери. Парасолька Перемоги або, як її називають у грі Mega-brella, — це королівська перемога. І ви можете розблокувати його, щоб показати, хто є босом серед інших гравців Battle Royale. Хоча це безкоштовний предмет Battle Royale, є певні передумови, щоб розблокувати цей предмет. Отже, перегляньте наш посібник про те, як розблокувати та отримати парасольку Mega-brella або Victory у Fortnite, глава 4, сезон 2.


Як отримати парасольку перемоги Fortnite, глава 4, сезон 2 (Mega-Brella)


Парасолька перемоги у Fortnite, глава 4, сезон 2: як розблокувати Mega-BrellaВи можете отримати Mega-brella або Victory Umbrella, вигравши матч у режимі Battle Royale або режимі Zero Build. Отже, щоб забезпечити перемогу в будь-якому матчі, ви повинні вистояти до кінця. Ви можете грати соло, дует або зі своєю командою залежно від ваших уподобань і сили. Як тільки ви виграєте матч, ви отримаєте парасольку перемоги у Fortnite, глава 4, сезон 2. Тоді ви можете просто спорядити цей планер із шафки.


Розблокування Victory Royale або Mega-brella може стати чудовим способом обміну між друзями та іншими гравцями. Але виграти матчі Fortnite Battle Royal на початку сезону може бути дещо складно. Оскільки кожен гравець шукає парасольку або іншу королівську перемогу, вам потрібно мати перевагу над ними. Щоб підвищити свої шанси на перемогу, ви можете отримати новішу чи старішу зброю OP у розділі 4, сезоні 2.


Ми пропонуємо гравцям гриндувати для Kinetic Blade, який має пошкодження від нокдауну. Хоча це може допомогти контролювати натовп, ви також можете атакувати своїх ворогів цією катаною. Крім того, ви також можете вибрати штурмову гвинтівку Havoc Suppressed. Ця нова зброя є повністю автоматичною, безшумною та має підвищену точність. Але щоб отримати цю зброю, вам потрібно перемогти боса Highcard, який з’являється біля різних скринь. Розблокувавши цю зброю, ви зможете знищити своїх ворогів непомітно та чистою силою.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski