Як пити еліксир у Hogwarts Legacy

Як пити еліксир у Hogwarts Legacy

Як пити еліксир у Hogwarts Legacy


Хогвартс пройшов з моменту виходу Legacy, і з тих пір багато гравців стрибнули в гру, щоб випробувати магічний світ Хогвартса. У світі чарівника Хогвартса вони зараз все відбувається від магічних воєн та підземелля до пивних зілля та монстрів, щоб захопити монстрів.


Зілля - це такий елемент, який абсолютно не необхідний у грі, але вони допомагають, якщо ви думаєте про їх використання. Ви отримуєте все, від зілля невидимості до зілля Thunderbrew, яке буквально дає вам хмару циркуляції, яка рухається до вас і фіксує ваших ворогів. Тому наступне посібник покаже, що ви можете пити Hogwarts Legacy в грі.


Як пити еліксир у Hogwarts Legacy


Як пити еліксир у Hogwarts Legacy


Зілля -це одна з безлічі швидкоплинних механіків, яка насправді відповідає природі зустрічей у грі. Еліксири збільшать вашу шкоду, зменшать пошкодження і навіть дадуть перевагу, щоб сховатися від ворогів. Спочатку ви зіткнетеся з професором Sharp зілля в класі зілля. Після заняття в будь -який час ви можете зменшити будь -який потрібний еліксир.


Інструкції гри не говорять вам, як використовувати зілля, але це досить просто. Ви можете використовувати подібні зілля. Натисніть і утримуйте L1 на PlayStation, клавішу вкладки на ПК та на Xbox LB. Це перенесе вас на спливаюче колесо, яке покаже вам усі зілля (до чого можна отримати доступ). Потім, щоб вибрати, яке зілля ви хочете, скористайтеся правою панеллю управління або мишею, а потім відпустіть кнопку меню транспортного засобу.


Оскільки ви зараз обладнані зіллям, натисніть кнопку колеса приладу, щоб забезпечити використання зілля. Тепер це дозволить вашому персонажу пити еліксир, а потім дозволить вашому персонажу приймати ефекти зілля. Зверніть увагу на той факт, що немає способу пити зілля Віггенвельда. Щоб випити це, натисніть D-PAD як для PlayStation, так і для Xbox. Для ПК натисніть клавішу G, оскільки це передбачувана кнопка здоров’я еліксиру.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski