Minecraft “Trails & Tales” Güncelleme 1.20 Temel Özellikler

Minecraft “Trails & Tales” Güncelleme 1.20 Temel Özellikler

Minecraft “Trails & Tales” Güncelleme 1.20 Temel ÖzelliklerMojang, Minecraft'ın yaklaşan güncellemesi 1.20'nin Trails & Tales olarak adlandırılacağını duyurdu. Ek olarak ekip, aşağıda bulabileceğiniz temel özelliklerini açıkladı.

Şu anda bu güncellemenin ne zaman çıkacağına dair herhangi bir tahmini tarih yok. Ancak, canlı yayına geçtiği anda sizi bilgilendireceğimizden emin olacağız. O halde lafı daha fazla uzatmadan Trails & Tales Güncellemesi ile gelenlere bir göz atalım.


Minecraft “Trails & Tales” Güncelleme 1.20 Temel Özellikler

  • Develer. Oyuncular, dostane yeni deve çetesini çöl köylerinde bulabilirler. Ek olarak, aynı anda en fazla iki oyuncu binebilir. Develer de oldukça hareketli olabilir ve biniciler, hörgüçlerinin üzerine tünemişken düşman çete saldırılarına karşı güvendedir, bu nedenle develer, dünya üzerindeki uzun yürüyüşler için mükemmeldir.
  • Bambu ahşap takım. Diğer ahşap türleri gibi, levhalar ve merdivenler gibi şeyler yapabilirsiniz, ancak bambu da size döşeme ve güzel bir sal oluşturmak için mükemmel olan mozaik bloklar sunar.
  • Oyulmuş kitap rafları. Çok fazla kitabınız var ve bunları sergilemek için bir yere mi ihtiyacınız var? Tüm hikayelerinizi güvende ve sağlam tutabilmeniz için kitapları saklamanıza olanak tanıyan kendi yontulmuş kitap rafınızı oluşturabilirsiniz.
  • Asılı işaretler. Asılı tabelalar, herhangi bir ahşap türünden üretilebilir ve tabanlarınıza ve yapılarınıza ekstra dokunuş eklemek için özelleştirilmiş metinle birlikte her türlü havalı şekilde düzenlenebilir. Son dokunuş için onları blokların altına veya yanına yerleştirin!
  • Zırh süslemeleri. Zırhınızı yeni zırh süslemeleriyle özelleştirebilirsiniz! Zırh süslemeleri, Minecraft dünyasında gizlenmiş demircilik şablonları biçiminde bulabileceğiniz birden çok modelde gelir.
  • Yeni mafya kafası işlevi. Bu güncelleme aynı zamanda oyuncuların toplaması için yepyeni bir mafya kafası ekler - domuz tüyü kafası! Oyuncular onu takabilir veya redstone ile güçlendirerek kulakların kıpırdamasına neden olabilir. Ek olarak, not bloklarının üzerine yerleştirilen mafya kafaları artık ilgili mafya ses efektlerini çalacak!
  • Arkeoloji. Yeni arkeoloji sistemi, yeni bir işlenebilir araç (fırça) ve yeni bloklar (şüpheli kum ve dekoratif çömlekler) ve ayrıca çöl tapınakları ve kuyularında değişiklikler getiren çeşitli bileşenlere sahiptir.
  • Sniffer. Sniffer, şüpheli kumdan çıkarılan yumurtalarda bulunan eski bir yaratıktır. Bir kez büyüdüklerinde, dünyanıza biraz tarih öncesi gösteriş katabilecek meşale çiçeği gibi eski bitkilerin tohumlarını aramanıza yardımcı olabilecek bebek "burun burunlarına" dönüşürler!
  • Kiraz çiçeği biyomu ve ahşap seti. Minecraft 1.20'nin nadir ve her şeyden önce PEMBE bir biyomu Dünya'ya getirmesine hazır mısınız? Güzel kiraz çiçeği biyomu, ufka benzersiz bir görünüm kazandıran kiraz çiçeği ağaçlarıyla doludur. Kiraz ağacı, tam bir ahşap sete bölünebilir. Kiraz ağacı fidanlarını da bularak dilediğiniz yere dikebilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski