Хто є зірками програми MLB The Show 23? (Пояснення)

Хто є зірками програми MLB The Show 23? (Пояснення)

Хто є зірками програми MLB The Show 23? (Пояснення)


Ось усе, що вам потрібно знати про зірок програми MLB The Show 23.


Хочете дізнатися більше про зірки програми MLB The Show 23? Тоді не дивіться далі. Програми схожі на Battle Passes, які ви часто бачите в таких іграх, як Fortnite, Warzone 2 тощо. Ви можете пройти певний курс у програмах для свого гравця. З іншого боку, зірки програми — це різновид внутрішньоігрової винагороди, яку ви отримуєте за участь у програмах. Цей посібник покаже вам, що саме означають зірочки програми, як їх заробити та для чого вони використовуються.


Хто є зірками програми MLB The Show 23?


Хто є зірками програми MLB The Show 23? (Пояснення)Зірки програми заробляються, виконуючи завдання на панелі програм у грі. Потім ви можете використовувати програму Stars, щоб отримати нагороди в грі, як-от безкоштовні пакети The Show, бонуси та інше обладнання, щоб перевантажити свого гравця. Визначити зірок програми в Road to The Show також досить легко. Ваші символи відображаються у вигляді зелених зірок. Наприклад, після виконання завдання Bronze Cheesy Slugger ви отримаєте певну кількість зірок програми. Отже, якщо ви хочете швидко прогресувати в доріжці програм, обов’язково виконайте свої завдання та оновіть свій програвач за допомогою програми Stars.


Хто є зірками програми MLB The Show 23? (Пояснення)


Чи програми безкоштовні?

На відміну від інших ігор, які мають платну функцію Battle Pass, програма в MLB The Show 23 є безкоштовною для всіх. Найприємніше те, що розробники регулярно оновлюють трек програми новими завданнями. Незалежно від того, граєте ви в режимі кар’єри чи в Diamond Dynasty, винагороди залежать від вас.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski