Найкращі бонуси для вашого гравця в MLB The Show 23

Найкращі бонуси для вашого гравця в MLB The Show 23

Найкращі бонуси для вашого гравця в MLB The Show 23Ось найкращі бонуси, якими ви можете скористатися для свого гравця в MLB The Show 23.


MLB The Show 23 — це захоплюючий вступ до ще однієї франшизи бейсбольних ігор San Diego Studio. Можна з упевненістю сказати, що гра вдарила в землю. Багато гравців насолоджуються найновішою графікою, оновленими списками, а також перевагами в режимі кар’єри. Отже, якщо ви граєте в Road to The Show і думаєте, якими перевагами вам слід скористатися, то ми допоможемо вам. Ось найкращі бонуси, які ви можете вибрати в MLB The Show 23.


Найкращі бонуси в MLB The Show 23


Найкращі бонуси для вашого гравця в MLB The Show 23У міру проходження програми набору навичок ви зможете розблокувати переваги для свого гравця. Контакт, Сила та Швидкість – найкращі переваги, які ви можете вибрати в MLB The Show 23. Контакт і Сила чудові переваги, якщо ви створюєте двостороннього гравця. Здатність контакту дасть +5 прискорення як лівому, так і правому контакту, а також удару зчеплення. У той час як перк «Сила» надасть обом сторонам і вашій Хватці +5 прискорення. Ці бонуси також найкраще працюють, якщо ви Хіттер.


З іншого боку, якщо ви хочете побудувати Speedster, використовуйте перевагу Speed. Перк дасть прискорення крадіжки +5 для Strike Clutch і +4 прискорення для швидкості. Однак, якщо у вас інший стиль гри, ви не віддасте перевагу цим перевагам. Простіше кажучи, ви можете вибрати будь-яку перевагу, яку хочете, виходячи зі свого набору навичок гравця в м’яч і стилю гри загалом.


Перш ніж йти, перегляньте інші основні переваги, якими ви можете скористатися в грі:


  • Ламати
  • КОНТРОЛЬ
  • філдінг
  • швидкість


Це все, що вам потрібно знати про найкращі бонуси в MLB The Show 23.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski