Resident Evil 4 Remake – перші враження від продуктивності ПК

Resident Evil 4 Remake – перші враження від продуктивності ПК

Resident Evil 4 Remake – перші враження від продуктивності ПК


Capcom зняла ембарго на перегляд Resident Evil 4 Remake, і ми нарешті можемо поділитися нашими першими враженнями від продуктивності ПК. Resident Evil 4 Remake здається надійною грою на ПК і працює подібно до нещодавно випущеної демоверсії Chainsaw.


Для нашого початкового тестування ми використовували Intel i9 9900K, 16 ГБ DDR4 на 3800 МГц і RTX 4090 від NVIDIA. Ми також використовували 64-розрядну Windows 10 і драйвер GeForce 531.26.


Resident Evil 4 Remake має ті самі затримки проходження, що й у демоверсії для ПК. На щастя, ці заїкання не є поширеними, і більшість із вас навіть не помітять їх. Для тих, хто цікавиться, у грі немає недоліків компіляції шейдерів. Крім того, Denuvo не спричинило жодних проблем із продуктивністю (принаймні, наскільки ми могли судити).


Фінальна версія гри працювала в середньому зі швидкістю 100 кадрів на секунду в рідному 4K на максимальних налаштуваннях із трасуванням променів і пасмами волосся на нашій системі ПК. У селі наша частота кадрів становила близько 80 кадрів в секунду. У тій самій області демонстрація ПК працювала зі швидкістю 70-75 кадрів в секунду. Таким чином, остаточна версія може працювати трохи краще, ніж демо, у деяких сценах із навантаженням на процесор.

Також варто зазначити, що Resident Evil 4 Remake пропонує БАГАТО графічних налаштувань для налаштування. Крім того, він пропонує трасування променів для відображень і підтримує FSR 2. Однак офіційної підтримки технологій NVIDIA DLSS 2 або DLSS 3 немає.


Resident Evil 4 Remake вийде 24 березня. Наш аналіз продуктивності ПК для цієї гри буде опубліковано до її запуску. Ми також очікуємо, що наша система ПК AMD Ryzen 9 7950X3D буде запущена на початку наступного тижня. Тому ми порівнюємо Intel i9 9900K з Ryzen 9 7950X3D в районі села.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski