Як отримати моторошну броню в Sons Of The Forest

Як отримати моторошну броню в Sons Of The Forest

Як отримати моторошну броню в Sons Of The Forest


Перегляньте цей посібник, щоб дізнатися, як отримати моторошну броню в Sons of the Woods.


Шукаєте моторошну броню в Sons of the Woods? Тоді ви прийшли в потрібне місце. Ви зіткнетеся з різними проблемами, виживаючи в джунглях. Боротьба з людожерами та мутантами — одне з таких випробувань, з якими вам доведеться зіткнутися. Обидві ці істоти можуть завдати великої шкоди вашому персонажу в грі. На щастя, доступна броня, яка зменшує шкоду, завдану наступними атаками ворога. Моторошну броню — це те, що ви можете знайти досить легко порівняно з іншими обладунками. З огляду на це, ось де ви можете його отримати.


Локація моторошної броні в Sons of the Forest

Щоб отримати моторошну броню, вам потрібно вбити мутанта в Sons of the Forest. На щастя, є кілька місць, де можна знайти Мутанта. Для довідки ось зображення, на якому показано місця, де можна помітити Мутанта:


Як отримати моторошну броню в Sons Of The Forest


З усіх місць, позначених на зображенні вище, я пропоную вам перейти до того, що позначено на північний захід. У цьому місці ви знайдете мутанта, прив’язаного до стовпа, тому ніяких боїв не буде. Однак, якщо ви вирішите піти в інше місце, вам доведеться боротися. Крім того, у деяких місцях є кілька мутантів, тому будьте обережні.


Крім того, вбивши мутанта, прямуйте до його трупа. Тепер натисніть кнопку «E», щоб зрізати з нього шкіру та отримати моторошну броню. Тепер ви можете одягнути моторошну броню, вибравши її з інвентарю в Sons of the Forest.


Одягнувши Creepy Armor, ви побачите рожеву смужку під шкалою HP. Як тільки ви почнете отримувати пошкодження, ця рожева смужка почне закінчуватися. Крім того, чим більше у вас моторошної броні, тим більше рожевих смужок з’являтиметься під шкалою HP.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski