Як побудувати намет у Sons of the Forest

Як побудувати намет у Sons of the Forest

Як побудувати намет у Sons of the Forest


Ось що вам знадобиться, щоб побудувати намет у цій грі.


Перше, що ви повинні навчитися в Sons of the Forest, це як побудувати намет. Намет дозволяє зберегти ваш прогрес. А в грі на виживання ви можете легко втратити будь-яку зброю чи предмети, які зібрали. Таким чином, якщо ви не поставите собі якийсь виклик, грати без регулярних збережень – це велике ні-ні. Отже, ось короткий посібник про те, як побудувати намет у Sons of the Forest і як ним користуватися.


Як побудувати намет у Sons of the Forest,


Як побудувати намет у Sons of the Forest


Щоб поставити намет у Sons of the Forest, вам потрібен лише брезент і палиця. Хоча вони не здаються дуже корисними лише на вигляд, вони насправді є однією з найважливіших структур у грі. Вони не тільки зберігають ваш прогрес у грі через них. Але вони теж звикли спати. Це стане в нагоді, коли ви втомилися і потребуєте перерви. Процес виготовлення дуже простий:


  • Натисніть I на клавіатурі, щоб відкрити свій інвентар.
  • У верхній правій області ви знайдете брезент.
  • Клацніть лівою кнопкою миші та спорядіть його.
  • Тепер просто покладіть його десь на землю.
  • Далі дістаньте палицю та використовуйте її в будь-якому кутку брезенту.
  • Ось як виготовляється ваш базовий намет.


Залежно від того, скільки брезенту або жердин ви використовуєте, форма вашого намету буде змінюватися. Ви також можете звернутися до посібника користувача, якщо ви не впевнені, як його зробити.


Як користуватися наметом

Як згадувалося раніше, намет можна використовувати лише у двох випадках. Щоб спати і зберегти гру. Стоячи поруч, ви отримаєте дві кнопки для взаємодії. Той із значком диска призначений для збереження гри, натисніть E, щоб зробити це. А інший із піктограмою місяця: якщо ви хочете спати, натисніть Z для цього.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski