Як завершити квест Strand Sources Bonded у Destiny 2

Як завершити квест Strand Sources Bonded у Destiny 2

Як завершити квест Strand Sources Bonded у Destiny 2Ось як завершити квест Strand Sources Bonded у Destiny 2.


Вам цікаво, як виконати квест Strand Sources Bonded у Destiny 2? Тоді ви потрапили в потрібне місце, оскільки цей посібник — усе, що вам потрібно. Оскільки нові квести в Destiny 2 часто важко виконувати, багато гравців хотіли б знати, як їх швидко виконати. Хоча «Джерела пляжу» досить легкі порівняно з багатьма іншими квестами, ви застрягнете, якщо не знаєте, як їх виконати. На щастя, у цьому посібнику ви знайдете все, що вам потрібно.


Як виконати квест Strand Sources Bonded Quest у Destiny 2


Як завершити квест Strand Sources Bonded у Destiny 2Оскільки ви хочете завершити пов’язаний з джерелами квест у Destiny 2, вам потрібно знайти дві зелені сяючі кулі в районі Гавані Лаймінг у Неомуні. Коли ви взаємодієте з кулею, ви можете заглянути всередину й отримати підказку з написом Super Charged. Коли ви дійдете до маршрутної точки гавані Лаймінг, вам потрібно буде проїхати трохи далі, а потім повернути ліворуч, щоб дістатися до першої кулі. Після цього поверніться до тієї ж маршрутної точки, а потім продовжуйте рухатися прямо, доки не досягнете споруди, на яку потрібно піднятися. Ви можете отримати другу кулю.


Коли ви зберете їх обидва, ви побачите, що квест Maelstrom, пов’язаний із Beach Springs, завершено. Виконавши весь квест, ви отримаєте потужне спорядження 1 рівня. Крім того, ці пляжні джерела з’являються в різних регіонах зони вторгнення Векс. Ви навіть можете знайти інший і завершити квест.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski