Як попередньо завантажити WWE 2K23 – дата й час випуску раннього доступу

Як попередньо завантажити WWE 2K23 – дата й час випуску раннього доступу

Як попередньо завантажити WWE 2K23 – дата й час випуску раннього доступу


WWE 2K23 Попереднє завантаження та ранній доступ – WWE 2K23 — це бойова спортивна гра, заснована на оригінальній World Wrestling Entertainment. Гра була розроблена Visual Concepts і опублікована 2K Sports. Гра доступна на всіх консолях PlayStation і Xbox і ПК. Оскільки це 10-та гра WWE від 2K, вони включили новий Warmode, де ви можете битися 3 на 3 або 4 на 4.


Оскільки ця гра має численні випуски, як показано в цій статті, багато шанувальників WWE 2K23 плутають щодо дат випуску раннього доступу, фактичних дат і часу випуску. Для більшості з вас, хто вперше знайомиться з WWE 2K23, ми також покажемо, як попередньо завантажити гру.


Тож, якщо ви не впевнені, коли гру буде розблоковано, у цій статті ви дізнаєтесь, як попередньо завантажити WWE 2K23, а також дату й час випуску гри для раннього доступу.


Як попередньо завантажити WWE 2K23 – дата й час випуску раннього доступу

Дата й час випуску WWE 2K23 Early Access

WWE 2K23 випускається в кількох версіях. Припустімо, ви замовили WWE 2K23 Icon Edition або WWE 2K23 Digital Deluxe Edition. У такому випадку ви матимете три дні раннього доступу до того, як стандартна версія гри стане доступною в усьому світі. Ті, хто ще не попередньо замовив гру, окрім бонусів раннього доступу, також втратять багато спорядження та ексклюзивних внутрішньоігрових предметів.


Гра стартує в усьому світі в п’ятницю, 17 березня, і якщо ви попередньо замовили Icon або Digital Deluxe Edition, ви зможете грати лише з вівторка, 14 березня. Гра розблокується опівночі за східним часом, а час випуску раннього доступу відбудеться приблизно о 23:00 за київським часом у понеділок, 13 березня. І через це також буде перехід на літній час, тож ви зможете насолоджуватися WWE 2K23 усі вихідні.


Хоча існує хитрість, за допомогою якої гравці WWE починають грати раніше, хоча й рідко, гравці намагаються розблокувати гру раніше, змінивши часовий пояс на час Нової Зеландії. Це не рекомендується, оскільки це спричиняє проблеми з роботою гри та консолі. Тому краще терпляче дочекатися запуску і насолоджуватися ним спокійно.


Як попередньо завантажити WWE 2K23

Незважаючи на те, що розмір залежить від платформи, вам все одно потрібно трохи місця для встановлення оновлень та інших пакетів, які постачаються з ними. Гра становить близько 60 ГБ на Xbox Series X або S і збільшується до 72 ГБ при використанні PS5. Тому переконайтеся, що у вас достатньо пам’яті, коли ви завантажуєте гру. Офіційна дата попереднього завантаження для консолей Sony Playstation – 10 березня, і якщо ви купуєте цифрову версію гри, у вас уже має бути можливість попередньо завантажити гру.


Хоча існує спосіб інсталювати гру на Xbox, незалежно від того, придбали ви гру чи ні, спочатку завантажте програму Xbox і ввійдіть у свій обліковий запис. Шукайте WWE 2K23 у програмі Xbox.


Він попередньо завантажить гру для вас на ваш Xbox, незалежно від того, володієте ви грою чи ні. Переконайтеся, що ви вибрали правильну версію Xbox, оскільки відображатимуться всі версії X/S. Виберіть свою консоль, отримайте та встановіть гру. Але майте на увазі, що вам все одно потрібно купити гру, щоб почати грати в неї, коли її розблокують.


Це все про те, як попередньо завантажити WWE 2K23, а також про точну дату й час випуску для раннього доступу та стандартної версії.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski