Чи є Coop Multiplayer у Diablo 4?

Чи є Coop Multiplayer у Diablo 4?

Чи є Coop Multiplayer у Diablo 4?


Diablo 4 coop – Diablo 4 — це RPG-екшен, розроблений і опублікований Blizzard Entertainment. Diablo 4 — це четверта частина вже відомої серії Diablo. У цій багатокористувацькій грі Hack and Slash Fighting представлена нескінченна кількість ворогів, яких можна вбити, у поєднанні з різними здібностями.


У Diablo IV є Coop Mode, і гра з друзями — одна з найкращих речей, які ви можете робити в цій грі. Отже, якщо ви не впевнені, як ладнати з друзями в Diablo IV, ця стаття може допомогти.


Отже, ця стаття підкаже вам, як грати в Coop у Diablo 4.


Як грати в режим кооперативу в Diablo 4

Diablo 4 найкраще подобається грати з друзями; таким чином, налаштувати кооператив у цій грі досить просто. Однак ви повинні бути обережними, оскільки гра не повідомляє вам, де і як грати в режим Coop у Diablo 4. Тож це те, що вам потрібно зробити, щоб грати в режим Coop у Diablo 4.


  1. Запустіть гру Diablo 4.
  2. Перейдіть до меню гри.
  3. Клацніть вкладку Соціальні мережі.
  4. Ви повинні будете додати своїх друзів, з якими ви можете грати, тому натисніть «Додати друга».
  5. Введіть BattleTag або ідентифікатор електронної пошти вашого друга, якого ви хочете додати до свого списку.
  6. Натисніть кнопку «Надіслати запит».
  7. Пам’ятайте, що ви також можете спробувати додати гравців поблизу, перейшовши до розділу «Локальні гравці», який можна знайти на вкладці «Соціальні мережі».
  8. Коли вони приймуть ваш запит, ви побачите їх ім’я в списку друзів.
  9. Виберіть їх ім'я та запросіть їх на свою вечірку. Ви також можете попросити їх дозволити вам приєднатися до їхньої вечірки.


Чи є Coop Multiplayer у Diablo 4?Однак найкраще пам’ятати, що ви не зможете грати в багатокористувацьку гру, доки ви не завершите місію Prologue у Diablo 4. Досягти столиці Зламаної вершини в місті Кьовашад буде найкращим до того, як розблокується багатокористувацька гра. Але не хвилюйтеся; це займе недовго, і незабаром ви зможете грати з друзями. Крім того, пам’ятайте, що ви не зможете мати більше чотирьох гравців у своїй команді, і якщо ви хочете грати з великою групою друзів, то краще розділити між різними багатокористувацькими групами.


Гра ідеальна, коли в неї грають друзі; однак це також приємний досвід для сольних гравців. Якщо у вас є друзі з різними класами, то краще об’єднатися, щоб кожен гравець міг скористатися синергією, об’єднавшись разом. Наприклад, Чарівники можуть контролювати натовп, тоді як Друїди можуть уповільнювати ворогів, що полегшує варварам атакувати їх у ближньому бою в поєднанні з навичками Вихор або Шквал.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski