Роз’яснення системи переміщення Diablo 4 – як змінювати босів

Роз’яснення системи переміщення Diablo 4 – як змінювати босів

Роз’яснення системи переміщення Diablo 4 – як змінювати босівОсь усе, що вам потрібно знати про систему переміщення в Diablo 4 і те, як переміщати босів.


З виходом Diablo 4 у популярну серію було введено кілька нових функцій. Хоча багато шанувальників швидко занурилися в світові події та досліджували Святилище, деякі зауважили, що вони можуть вразити таких босів, як Ашава. Це, у свою чергу, дало їм перевагу в битві. Отже, як це все працює? Якщо ви новачок у цьому, дозвольте нам пояснити все про приголомшливу систему в Diablo 4.


Як працює приголомшлива система в Diablo 4


Роз’яснення системи переміщення Diablo 4 – як змінювати босів


Система похитування унікальна для більших ворогів, таких як світові боси в Diablo 4. Коли ви застосовуєте ефекти керування до босів, ви помітите, що смуга похитування (золота лінія) накопичується. Бойова механіка хитання дуже схожа на ефект оглушення, який ви бачите в таких іграх, як God of War і Elden Ring. Коли він повністю заповнений, бос буде ранжований. Якщо ви хочете знати, що буде далі, читайте далі!


Як пересувати босів в Diablo 4

Як ми вже говорили раніше, ви можете вразити світових босів, використовуючи ефекти управління. Оскільки до вас також приєднуються інші гравці, спільне використання ефектів управління швидше заповнює смугу похибки. Після того, як світовий бос, як Ашава, хитається, він падає на землю і залишається там принаймні 12 секунд!


Це ваша найкраща можливість перемогти боса Ашаву. Вона буде беззахисна і не зможе помститися протягом наступних 12 секунд. Крім того, бос Ашава також втратить один із клинків на своїй лівій руці. Це зробить її значно слабшою до кінця бою.


Це все, що вам потрібно знати про приголомшливу систему в Diablo 4. Сподіваємось, цей посібник був вам у пригоді. Поки ви тут, ознайомтеся з нашим розділом Diablo 4, щоб дізнатися, як працює система трансмограції, історію про Інаріуса та Ліліт та інші подібні посібники.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski