Elden Ring. Найкраща таємна зброя, яку варто спробувати (2023)

Elden Ring. Найкраща таємна зброя, яку варто спробувати (2023)

Elden Ring. Найкраща таємна зброя, яку варто спробувати (2023)Ось деякі з найкращих таємничих видів зброї, які можна спробувати в Elden Ring.


Хочете знищувати ворогів таємничою зброєю в Elden Ring? Якщо так, то важливо, щоб ви знали найкращі можливі варіанти, щоб спробувати. Таємна зброя — це в основному зброя, яка масштабується за допомогою Arcane Stat. Ця характеристика сприяє здатності гравця виявляти предмети від переможених ворогів. У цій грі є кілька типів зброї, які масштабуються за допомогою Arcane Stat. Тому через таку різноманітність вибрати когось досить складно. З огляду на це, ось список найкращої таємничої зброї, яка допоможе вам отримати перевагу в бою.


Elden Ring. Найкраща таємна зброя


Elden Ring. Найкраща таємна зброя, яку варто спробувати (2023)Ось список найкращої таємничої зброї в Elden Ring, яку ви повинні спробувати один раз.


 • ріки крові
 • Меч ката Маре
 • Священний спис Могвіна
 • Кляті спіралі
 • Редувія


ріки крові

Чесно кажучи, Rivers of Blood дійсно є найкращою таємничою зброєю в Elden Ring. Ця смертоносна катана, що володіє таємницею, силою та спритністю, ідеально підходить для знищення супротивників середньої дистанції. Завдяки його навичкам володіння ефективною зброєю, Corpse Piler, ви можете легко збити супротивника. Крім того, Rivers of Blood також завдає ефект статусу Blood Loss після створення.


 • Фізичні пошкодження - 76
 • Вимоги
 1. Аркан – 20-й
 2. Міцність – 12
 3. Спритність – 18


Меч ката Маре

Меч ката Маре — це великий меч, який масштабується таємницею та силою. Його атака штопором є жорстокою і не виявляє абсолютно ніякого милосердя до будь-чого, що висувається. Крім того, танцюючий клинок Eochaid дозволяє завдавати безперервної шкоди супернику найжорстокішим способом. Ви можете зарядити цей меч, щоб надати йому енергії, збільшивши дальність і тривалість атаки.


 • Фізичні пошкодження – 94
 • Вимоги
 1. Аркан – 23-й
 2. Сила – 24
 3. Спритність – 14


Священний спис Могвіна

Цією таємничою зброєю в Elden Ring є спис, відомий як Святий спис Могвіна. Цей спис виглядає як тризуб і має луску з таємницею, силою та спритністю. Якщо ви дійсно хочете, щоб купа ворогів сильно постраждала, тоді вам слід скористатися його особливою здатністю, Ритуалом благословення крові. Гострі краї цього списа дозволяють завдати ефекту втрати крові, який з часом завдає шкоди ворогам.


 • Фізичні пошкодження – 96
 • Вимоги
 1. Аркан – 27-й
 2. Сила – 24
 3. Спритність – 14


Кляті спіралі

Цей важкий колючий меч завжди карає супротивника. Спеціально розроблений, щоб рубати ворогів, Bloody Helice не тільки завдає колосальної шкоди, але й завдає ефект втрати крові для опіку. Крім того, спеціальна здатність Dynast's Finesse дає змогу побачити диво справжнього фехтувальника.


 • Фізичні пошкодження – 121
 • Вимоги
 1. Аркан – 17-й
 2. Міцність – 16
 3. Спритність – 19


Редувія

Ця таємнича зброя — кинджал у Elden Ring, який ідеально підходить для рукопашних гравців. Вістря цього кинджала надто гостре, щоб легко вирвати м’ясо навіть із броньованого солдата. Він масштабується таємницею, силою та спритністю та призначений виключно для катування ворогів за допомогою ефекту статусу Bloodloss. Особлива здатність Редувії, відома як Кровавий клинок Редувії, кидає снаряди у ворогів, завдаючи їм шкоди та збільшуючи втрату крові.


 • Фізичні пошкодження - 79
 • Вимоги
 1. Аркан – 13-й
 2. Міцність - 5
 3. Спритність – 13


На мою думку, наведена вище таємна зброя є одними з найкращих варіантів для вас у Elden Ring. Однак є ймовірність, що ви не згодні з цим списком і можете спробувати іншу таємничу зброю. Ви можете експериментувати з кожною зброєю та знаходити ідеальну виграшну комбінацію в цій грі.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski