Elden Ring Bewitching Branch: як отримати та використовувати

Elden Ring Bewitching Branch: як отримати та використовувати

Elden Ring Bewitching Branch: як отримати та використовуватиОзнайомтеся з цим посібником, у якому є все про чарівну гілку в Elden Ring.


Ви коли-небудь замислювалися, що, якби ваш ворог воював на вашому боці? У Elden Ring це можливо за допомогою Чарівної гілки. Це витратний предмет, який гравець може використовувати, щоб зачарувати або зачарувати ворога. Після цього зачарований ворог тимчасово перетворюється на союзника. Однак гілка чарів не є легкодоступною, оскільки її потрібно створити, щоб використовувати. Окрім цього, ось як створювати та використовувати гілку зачарування.


Як отримати чарівну гілочку в Elden Ring (рецепт)


Elden Ring Bewitching Branch: як отримати та використовувати

Elden Ring Bewitching Branch: як отримати та використовуватиУ Elden Ring ви можете отримати гілку зачарування, створивши її з наступних предметів.


  • Кулінарна книга Февора (3)
  • 1x сакраментальний бутон
  • 1x Мікелла Лілі


Окрім крафта, ви також можете придбати гексову гілку, купивши її в торговця. Наприклад, ви можете купити в цілому 5 чарівних гілок у кочового торговця за 1600 рун. Цього кочового торговця можна знайти біля церкви Беллум у Ліурнії в Озерному регіоні.


Крім того, ви також можете отримати Чарівну гілку, пограбувавши її з трупів. Фактично, ви можете отримати цей витратний матеріал з трупа, розташованого на північному краю Святилища на Плачучому півострові. Також майте на увазі, що труп буде оточений кількома кажанами.


Як користуватися чарівною гілкою

Після використання Чарівної гілки в Elden Ring ваш ворог на короткий час об’єднається з вами. Однак це коштуватиме вам 14 точок фокусування кожного разу, коли ви його використовуєте. Тому майте це на увазі, використовуючи цей витратний матеріал. На щастя, ви можете мати до 10 чарівних гілок у своєму інвентарі одночасно.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski