Як отримати марки Удумбара в Genshin Impact 3.6

Як отримати марки Удумбара в Genshin Impact 3.6

Як отримати марки Удумбара в Genshin Impact 3.6


Знайдіть ці шість квітів у новому пустельному оазисному регіоні Сумеру.


Маточки Genshin Impact Udumbara — це новий спеціальний предмет для квесту, захований у квітах у новому регіоні пустелі Сумеру в оновленні 3.6. Ви повинні зібрати ці шість марок у рамках світового квесту Pale Fire, який ви отримуєте від Зурвана після прибуття в оазис Воурукаша. Хоча їх не надто складно знайти, з’ясувати, як зробити так, щоб квіти з’явилися, може бути трохи заплутаним.


Відповідь полягає в тому, щоб за допомогою свого нещодавно придбаного гаджета перевірити Соруш. Тут я поясню, де знайти шість марок Удумбара та як за допомогою Соруша змусити квіти з’явитися, щоб ви могли їх захопити.


Як отримати марки Удумбара


Як отримати марки Удумбара в Genshin Impact 3.6

Як отримати марки Удумбара в Genshin Impact 3.6

Як отримати марки Удумбара в Genshin Impact 3.6


Відправившись до оазису Вурукаша та виконавши квест «Як частина пишного неба», увійшовши в новий регіон, ви можете поговорити із Зурваном, який дасть вам квест «Блідий вогонь» і попросить вас зробити дерево Фраваші. Спустіться до сусіднього болота Асіпаттравана, і ви знайдете там одне — воно також буде позначено на вашій міні-карті маленьким круговим значком дерева. Вам потрібно буде використовувати Соруш, щоб взаємодіяти з деревом, тому використовуйте її як гаджет у меню, натисніть Z, щоб керувати нею, потім утримуйте E, щоб активувати її здатність у Дереві Фраваші. Це дозволить вам поговорити із Залишковим Парі всередині, який попросить вас знайти шість марок Удумбара.


На щастя, усі вони позначені на офіційній інтерактивній карті miHoYo (відкривається в новій вкладці) і їх можна знайти в болоті та на стінах скелі навколо нього. Щоб отримати доступ до штемпеля Удумбара, ви повинні спочатку зробити його квітку за допомогою Соруша. Ви можете дізнатися, де заховані квіти Удумбара, оскільки вони позначені маленьким зеленим символом серця. Активуйте Соруш за допомогою Z, відправте її вгору до серця та утримуйте E, щоб утримати її на місці, поки ви переїжджаєте. Тепер квітка з'явилася, і ви можете піднятися на неї, щоб схопити маточку. Коли ви отримаєте всі шість, поверніться до Residual Pari на болоті та здайте їх, щоб завершити цю частину квесту.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski