Kioxia та WD представляють найшвидшу у світі пам’ять 3D NAND

Kioxia та WD представляють найшвидшу у світі пам’ять 3D NAND

Kioxia та WD представляють найшвидшу у світі пам’ять 3D NAND


Kioxia і Western Digital представили свою пам'ять BiCS 3D NAND восьмого покоління з 218 активними шарами. Мікросхеми NAND наступного покоління дозволять виробникам створювати високопродуктивні пристрої зберігання, використовуючи менше мікросхем 3D NAND.


Спільно розроблені чіпи TLC NAND мають ємність 1 ТБ (128 ГБ), чотириплощинну архітектуру для максимального внутрішнього паралелізму та продуктивності та швидкість інтерфейсу 3200 МТ/с (400 МТ послідовна швидкість читання/запису). MB/ s) . Таким чином, Kioxia і Western Digital стали першими виробниками 3D NAND, які випустили інтегральні схеми зі швидкістю введення-виведення 3200 МТ/с. То як вони це отримали? Пам’ять BiCS 3D NAND 8-го покоління використовує інноваційну архітектуру під назвою CBA (CMOS Bonded to Array), схожу на відому технологію YMTC Xtacking.


Виробники NAND стверджують, що їхні новітні рішення 3D NAND мають найвищу щільність бітів у галузі, а також найвищу швидкість вводу-виводу в галузі. Тим часом було заявлено, що представлений BiCS 3D TLC NAND 8-го покоління може працювати як в режимах 3D TLC, так і в 3D QLC. Це означає, що накопичувачі можна використовувати в високопродуктивних/високоємних твердотільних накопичувачах преміум-класу та стандартних настільних твердотільних накопичувачах.


Було випущено нові чіпи, але ми не очікуємо, що перші продукти з’являться відразу. Очікується, що твердотільні накопичувачі на базі BiCS 3D NAND 8-го покоління з’являться на ринку в 2024 році.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski