Вирішіть головоломку Ешлі Дід ​​Годинник у Resident Evil 4 Remake

Вирішіть головоломку Ешлі Дід ​​Годинник у Resident Evil 4 Remake

Вирішіть головоломку Ешлі Дід ​​Годинник у Resident Evil 4 RemakeGrandfather Clock Puzzle - Resident Evil 4 Remake — це перероблена версія оригінальної гри Resident Evil 4, яка вийшла в 2005 році. Також розроблена та опублікована Capcom, нова гра має покращену графіку та нову механіку ігрового процесу.


Під час проходження основної історії ви натрапите на головоломку з дідусевим годинником у замку. Вам потрібно встановити правильний час, щоб вирішити головоломку, і якщо ви не впевнені щодо часу, ми тут, щоб допомогти! У цій статті ви дізнаєтесь, як вирішити головоломку з дідусевим годинником у Resident Evil 4 Remake.


Як вирішити головоломку з дідовим годинником у Resident Evil 4 Remake

Коли ви досягнете глави 9 у Resident Evil 4 Remake, ви можете натрапити на цю головоломку з дідусевим годинником. Майте на увазі, що тут ви будете грати за Ешлі, і як тільки ви потрапите в бібліотеку та візьмете лампу, ви натрапите на зламаний дідусевий годинник.


Вирішіть головоломку Ешлі Дід ​​Годинник у Resident Evil 4 Remake


Це головоломка часу, де вам потрібно правильно встановити час, щоб вирішити головоломку. Під час гри на стандартному рівні складності ви повинні вибрати час 11:04. Однак, якщо ви граєте на рівні складності Pro або Hardcore, встановіть час на цьому годиннику на 7.


Підсумовуючи, ви можете змінити час на 7:00, якщо граєте в професійному режимі, а якщо ви граєте в стандартному або допоміжному режимі, ви можете змінити час на 11:04.


Де я можу знайти рішення головоломки з годинником?

Розгадка загадки про годинник — на нашвидку написаній записці. І якщо ви не знаєте, як отримати записку, написану поспішно, прочитайте цю статтю. Коротше кажучи, заповніть статтю та отримайте знак Салазара, який допоможе вам потрапити в кімнату. Ви знайдете сходи, а піднявшись наверх, ви знайдете кілька ключів. Використовуйте третій ключ у ліфті, щоб дістатися до секретної кімнати. У цій кімнаті ви знайдете нашвидкуруч написану записку.


Нагорода за головоломку «Дідусь» у Resident Evil 4 Remake

Розгадування головоломки з дідусевим годинником відкриває прихований шлях, і ви повинні пройти через ці двері, щоб просунутися далі в основну сюжетну лінію. Ви також можете скористатися другим ключем у прихованій скрині ліворуч від бібліотеки, щоб знайти елегантний флакон парфумів. Майте на увазі, що після цієї частини ви більше не зможете отримати цей предмет з Ешлі.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski