Чи є Star Wars Jedi Survivor відкритим світом?

Чи є Star Wars Jedi Survivor відкритим світом?

Чи є Star Wars Jedi Survivor відкритим світом?

У зв’язку з виходом Star Wars: Jedi Survivor не за горами, у фанатів виникає багато запитань. Одне з цих питань полягає в тому, чи є в грі відкритий світ. Якщо вас цікавить те ж саме, ви прийшли в потрібне місце. У цій статті від Frondtech ми пропонуємо вам те саме. Читайте далі, щоб дізнатися більше!


Star Wars Jedi: Survivor — це пригодницька гра, яка вийде 28 квітня 2023 року для різних платформ, включаючи PlayStation 5, Xbox Series X/S і ПК. Перероблена компанією Respawn Entertainment і видана EA, гра є продовженням Star Wars Jedi: Fallen Order. Шанувальники "Зоряних воєн" єднайтесь!


Чи є Star Wars Jedi Survivor відкритим світом?

Можливість вільно досліджувати світ просто забезпечить набагато кращий і інший досвід, не кажучи вже про прості апаратні вимоги, які має гра. Можна очікувати, що це буде відкритий світ. Як і у випадку з попередницею гри, Fall Order, Jedi: Survivor розроблено, щоб надати гравцям доступ до різних планет, що, звичайно, було б можливим із богомолом.


Ви точно зможете трохи більше відчути царство «Зоряних воєн», оскільки більше не буде повернення назад, але короткою відповіддю все одно буде «ні». Star Wars Jedi: Survivor не є відкритим світом, але можна сказати, що це досвід, дуже схожий на відкритий світ. Крім того, гра БУДЕ містити ряд побічних квестів, які відволікатимуть ВАС від основної історії, через що може здатися, що гра пропонує відкритий світ.


Чи є Star Wars Jedi Survivor відкритим світом?


Висновок полягає в тому, що це насправді не гра з відкритим світом, але навіть її обмежений обсяг може бути того вартий. Відвідайте галактику, перш ніж прийняти рішення! Очікується, що згодом гра стане доступною і для власників Game Pass. Те саме станеться до кінця цього року або на початку 2024 року. Це перемога в наших книгах! Якщо ви плануєте дочекатися, поки гра потрапить на ігровий пропуск, можливо, там уже є кілька ігор, у які ви вирішите зіграти!

Post a Comment

Daha yeni Daha eski