Як перевірити, скільки грошей ви витратили в Valorant

Як перевірити, скільки грошей ви витратили в Valorant

Як перевірити, скільки грошей ви витратили в Valorant


Ось ваш посібник про те, як перевірити, скільки грошей ви витратили у Valorant.


Вам цікаво, як перевірити, скільки грошей ви витратили у Valorant? Тоді ви потрапили в потрібне місце, оскільки цей посібник — усе, що вам потрібно. Як гравець Valorant, ви, можливо, витратили багато на комплекти та скіни під час гри. Якщо ви не рахували правильно протягом багатьох років, вам може бути цікаво, якою буде сума. На щастя, незалежно від того, чи хочете ви просто знати суму чи хочете мікрокерувати своїми фінансами, ви можете це дізнатися. Тому, якщо ви хочете перевірити суму, ми рекомендуємо прочитати нижче, оскільки ми допоможемо вам у цьому.


Як перевірити суму витрачених грошей у Valorant


Як перевірити, скільки грошей ви витратили в ValorantНа щастя, сам Valorant пропонує спосіб дізнатися все. Все, що вам потрібно зробити, це виконати кілька кроків із підтримкою Riot, і ви все отримаєте. Виконайте наведені нижче дії, і ви зможете перевірити суму грошей, яку ви витратили в Valorant:


  • На веб-сайті Riot є окремий розділ, де ви знайдете можливість це зробити. Просто перейдіть за вказаним посиланням, і ви потрапите туди.
  • Тепер натисніть кнопку «Увійти», а потім увійдіть у свій обліковий запис Riot.
  • Після цього з міркувань безпеки вам потрібно буде виконати двофакторну автентифікацію, перш ніж з’явиться можливість отримати історію покупок.
  • Тепер просто натисніть опцію «Отримати мою історію покупок», і ви зможете переглянути всі свої покупки. Сума цих покупок — це сума грошей, яку ви витратили на Valorant.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski